sadsad x
asdasd
Tesettür Modasında Spor Parçalar Nelerdir?

Tesettür Modasında Spor Parçalar Nelerdir?

13 Ekim 2023

Günümüzde spor giyim oldukça yaygındır. Pek çok kişinin tercih ettiği bu kıyafet modelleri tarzı ile konuşturmaya devam etmektedir. Sezon içerisinde tesettür modası ürünlerini incelemek isteyenler de sitemize ulaşmaktadır. Birbirinden şık spor parça arasında mom jean ve gömlek modelleri ön plana çıkmaktadır.

Her iki parça da günlük kombinlerin kurtarıcı öğelerinden biridir. Aynı zamanda spor elbise modelleri hem rahat hem de tarzı ile spor görünüm sunmaktadır. Düz kesim inen bu elbise modelleri enden çizgi detayları ile hazırlanarak üretilmektedir.

Tesettür Modasında Üst Giyim Parçalar Nelerdir?

Tesettür modasında üst giyim parçaları en çok incelenen ürün kategorisi olarak bilinmektedir. Her bir parça görselliği ile sezona ayrı bir hava kazandırmaktadır. Aynı şekilde gömlek modellerinden tunik modellerine kadar birbirinden farklı ürün yelpazesi sitemizde yer almaktadır.

Bu sezon kot gömlek modellerinde kullanılan ince kumaş detayları hem kot pantolonlar hem de kumaş pantolonlar üzerine tercih edilmektedir. Çıt çıt düğme detayları ile hazırlanan kot gömlekler açık ve koyu renklerde tasarlanmıştır. Moda akımı içerisinde tesettür modası ürünlerinin başında gelmektedir.

Tesettür Modasında Şıklık Nasıl Oluşturulur?

Tesettür modasında şıklık oluşturmak isteyenler kendi bedenlerine ve tarzına uygun ürünler seçmelidir. Bunun için görselliği yüksek olan ve ince taş işlemeleri ürünler ön plana çıkarılmaktadır. Tunik modellerinde ise kumaş üzerine tül detayları ile hazırlanan modeller bu sezonun en şık ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır.

Birbirinden farklı tasarımda hazırlanan ürünlerden biri yaka kısmında nakış detaylarının bulunduğu gömleklerdir. Tunik gömlek olarak geçen bu ürünler sezonun çarpıcı ve en çok tercih edilen tesettür üst giyim ürünlerinden biridir.

Tesettür Modası İçerisinde 2024 Esintisi Nedir?

Tesettür giyim kategorilerinde bu sezon keten kumaş esintisi hissedilmektedir. Keten kumaş ile tasarlanan alt ve üst giyim parçaları takım olarak da kullanılmaktadır. Bunun dışında kot gömlek modelleri spor şıklığın yansıtıldığı parçalar şeklinde tercih edilmektedir.

Her bir ürün farklı ürünler ile birleştirilerek ayrı kombin görünümleri oluşturmaktadır. Sezon içerisinde çarpıcı parçalara göz atmak isteyen kişiler kendi bedenlerine uyum sağlayacak canlı renkte ürünlere yönelmeye başlamaktadır.

Ürünlerimizi daha detaylı incelemek için adresini https://www.modaselvim.com/ ziyaret edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.