sadsad x
asdasd
Tesettür Modası Nedir ve Nasıl Olacak?

Tesettür Modası Nedir ve Nasıl Olacak?

28 Şubat 2023

Her sene olduğu gibi bu senede tesettür modasında yer alan jakarlı kumaşlar sıklıkla tercih edilmektedir. Çoğunlukla ceket ve eteklerde kullanılan kumaşlardır. Tesettür modasında bu yılın en çok kullanılacak olan mont tiplerinden biri kürk yaka ve kollara sahip montlar olmaktadır. Oldukça estetik bir görüntüye sahiptirler.

Tesettür Modası Nasıl Olacak?

Eskiden tek renk olan giysiler artık daha farklı renklere dönüşmüştür. Böylece tesettür modası da renklilik oldukça ön plana çıkmıştır. Bu yıl kışın dizlerinize kadar kabanlar ile yılın modasına rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Renkli olan kabanlar ve tüylü modellerdeki montlar da oldukça ön planda olmaktadır.

Elbiselerde, kabanlarda ve bluzlarda öne çıkan desenin ekose olacağı oldukça dikkat çekmektedir. Ekose desenine sahip rengarenk ve kalın elbiseleri tüm kış boyunca kullana bilirsiniz. Ekose kumaş modası bilindiği üzere nostaljik bir havaya ve yapıya sahip bir ürün olmaktadır.

Modası Trendleri Neler Olacak?

Tesettür modası eskiye dönüş olarak görülüyor. Ceketlerde, feraceler de bu yıl kemer detayı oldukça yoğun görünmektedir. Ekose kumaşların yanında önümüzdeki yıl abiye elbiselerde de farklı olacak gibi görünmektedir.

Abiye elbiseler daha gösterişli ve şık şekilde önümüzde yıl kullanılacak. Abiye elbiselerde özellikle simli olanları ve payetli olanları oldukça faza karşımıza çıkacak. Sizler de modayı takip ediyorsanız modaselvim.com sitesine girerek modellere bakabilirsiniz.

Tesettür Modasında Hangi Renkler Öne Çıkacak?

Son dönemlerde tesettür modası renklerde canlılık, ışıltı dönemi olarak görülecek. Canlı renklerin yanında ağır renklerde olan baskın renkler de elbiselerde, tuniklerde boy gösterecek. Siyah hakimiyetini ise yine tüm parçalarda, modeller ile kendini gösterecek. Bu yılda çiçek modelleri adeta altın çağını yaşayacak.

Bluzlarda olan çiçek desenleri artık birçok kıyafetlerde bulunmaktadır. Mesela eteklerde, pantolonlarda, tuniklerde ve elbiselerde de boy göstermektedir. Tesettür modaselvim.com modasını takip ederek şık bir yıl geçirebilirsiniz.

Tesettür Giyimde Sonbahar - Kış Modası Nasıldır?

Sonbahar-Kış modasında sade çizgiler ve rahatlığın ön planda tutulduğu görülmektedir. Tesettür giyim renkleri, sonbahar ve kışın özelliklerine göre tasarlanmış renklerdir. Bunun yanı sıra metal aksesuarlar kullanılarak zenginleştirilmiş olan bot ve çizmeler de uzun pardösüleriniz altına giyebileceğiniz ürünler olmaktadır. Yeni sezonu ceket ve mantolarında kemer detayı göze çarpmaktadır.

Moda Selvim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve geniş ürün yelpazemize göz atmak isterseniz https://www.modaselvim.com/  adresine bakabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.