sadsad x
asdasd
Tesettür Kombinlerinde En Çok Birbirine Uyan Rekler

Tesettür Kombinlerinde En Çok Birbirine Uyan Rekler

14 Nisan 2021

Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken birçok unsur vardır. Parçalar mevsim açısından birbirine uymalı, fiziğiniz ve tercih edeceğiniz parçalar birbirine yakışmalı, kombininize hem ayrı bir hava katma açısından hem de tamamlaması açısından farklı ya da uyumlu aksesuarlar tercih etmelisiniz. Kombinizdeki renkler birbirini tamamlamalı ve uyumlu olmalıdır, tesettür kombin yaparken yazın genellikle daha açık renkler kullanılırken kışın tesettür kombin yaparken ise daha koyu, siyah ve kahve tonları ağırlıklı kullanılmaktadır. Kombininizde farklı ve birbirini tamamlayan renkler kullanarak daha zengin bir kombin oluşturmalısınız. İşte sizler için araştırılan tesettür kombinde birbirine en çok uyan ve tamamlayan renkler.

Haki Ve Krem Rengi

Özellikle son yıllarda hem yaz hem de kış kombinlerinde haki rengi fazlasıyla kullanılmaktadır. Sadece kombinler de değil evlerde de bir hayli kullanımı arttı. Yeşilin koyu bir tonu olan haki rengi birçok renk ile uyum sağladığı gibi krem rengi ile de mükemmel bir uyum içerisinde olacaktır. Hem günlük kombinlerinizde hem de özel günler için yapacağınız tesettür kombinlerinizde haki renginin asilliğini ve krem renginin zarifliğini kullanarak güzel bir bütün oluşturabilirsiniz.

Siyah ve Mor Rengi

Hem birbirini tamamlayan hem de farklı renkler içeren güzel ve zengin bir kombin oluşturmak istiyorsanız hem yaz kombinlerinizde hem de kış kombinlerinizde siyah ve mor rengi tercih edebilirsiniz. Bu iki birbirine uyum sağlayan renk güzel ve havalı bir kombin oluşturmanızda büyük rol oynar. Yalnızca renklerin uyumu değil kombinizdeki parçaların uyumu da çok önemlidir.

Siyah Ve Kahve Tonları

Özellikle sonbahar aylarında tercih edilen naif ve zengin bir kombin oluşturmanızda yardımcı olabilecek renkler kahve tonları ve siyahtır. Siyah asilliği ile her renge uyum sağlar, kahve tonları ile de güzel bir bütünlük oluşturur. Siyah ve kahve tonları ile yapacağınız kombinleri yalnızca sonbahar aylarında değil kış aylarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kahve tonları hem açık hem de koyu olmak üzere çok çeşitli olduğundan dolayı istediğiniz kahve tonunu seçebilirsiniz. Siyah koyu bir renk olduğundan dolayı kahverenginin açık tonlarını tercih ederseniz daha güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.