sadsad x
asdasd
Tesettür Kombinlerde Sezonun Öne Çıkan Yenilikleri

Tesettür Kombinlerde Sezonun Öne Çıkan Yenilikleri

26 Temmuz 2018

 Tesettür giyimde hazır oluşturulmuş kombinler kadınlara bir çok avantaj yaratıyor. Her gün farklı bir kombin oluştururken harcanılan zamandan yapılan moda hatalarına kadar, kadınları bir çok sıkıntıdan kurtaran hazır tesettür kombin seçenekleri, aynı zamanda şık ve kusursuz görünümleri ile hayal edilen şık görünümü kadınlara sunuyor. Yeni sezonun tesettür kombinlerinde sezonun yenilikleri ve trend bir görünüme sahip olmak için dikkat etmeniz gereken moda detayları şu şekildedir:

 

 - Yumuşak Tonlar:

 

 Yeni sezon tesettür kombin seçeneklerinde ağırlıklı olarak yumuşak ve pudra ağırlıklı tonların olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz bir kaç sezondur oldukça popüler olan pudra tonlar bu sezon da popülerliğini sürdürüyor. Keskin ve canlı renkler her ne kadar yeni sezonda da bulunsa da trend bir görünümün için soft ve pudra tonlardan yana seçim yapmak daha trend ve romantik bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Toprak tonları da yeni sezonda kombinlerde oldukça sık kullanılan renkler arasında bulunuyor.

 

 Geçtiğimiz sezon oldukça popüler olarak karışık renkler yeni sezonda popülerliğini ne yazık ki kaybetti. Kombin seçimlerinde ikili renkler veya tek renk görünümü olan kombinler tercih etmek trend bir görünüm için önemli bir detay olarak karşımızda bulunmaktadır.

 

 - Sezon Trendleri:

 

 Yeni sezonun tesettür kombin trendlerinde bazı moda trendleri oldukça dikkat çekici. Tunik ve pantolon kombinlerinde kullanılan volanlar, lazer kesimle oluşturulmuş desenler ve işleme detayları sezonun trend moda unsurları arasında. Kombin seçimlerinde bu detayları barındıran parçalardan seçim yaparak, günlük yaşamdan gece davetlerine kadar her alanda istediğiniz şık görünümü elde edebilirsiniz.

 

 Tesettür modasında göze çarpan diğer bir yenilik ise özellikle bel bölgesinde yoğunlaşan detaylar. Gösterişli kemerler, işlemeler ve dantel detaylarla oluşturulmuş görünümler, sezonun trend ve dikkat çekici unsurları arasında. Dünya modasında da popülerliğini yeniden kazanan kemer detayına kombinlerinizde yer vererek görüntünüzü daha da hareketli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle tercih edilen kombinlerle farklı renk geçişlerine sahip kemerler veya detaylar, yeni sezonda tercih öncelikleri arasında yer almalıdır. Geçtiğimiz sezonun popüler görünümü olan kuşakları ise yeni sezonda nadir de olsa görmeye devam ediyoruz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.