sadsad x
asdasd
Tesettür Kombininin Az Bilinenleri

Tesettür Kombininin Az Bilinenleri

18 Mayıs 2022

Güzel bir tesettür kombin yaparken kıyafetlerini bir araya getirmenin birkaç kolay yolu vardır. İlk olarak, yıldız Parçanıza karar vermeniz gerekir. Kötü kıyafet yoktur, kötü eşleşen kıyafet vardır. Bu bakımdan iyi bir kombin yaparsak her kıyafet güzel olur.

 

En güzel tesettür kombinlerine sahip olmak için öncelikle renk seçimine dikkat etmelisiniz. Renkten sonra kıyafetlerin dokusuna bakmamız gerekiyor. Renkler ve dokular ilginizi çekmiyorsa bu kıyafeti almayın. Ama eğer çekiyorsa, dikkat etmeniz gereken birkaç basit ipucu değerlendirin. Kıyafetlerde çok fazla değişiklik yapmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine takı, şapka, ayakkabı gibi aksesuarları kıyafetle kombinlemelisiniz. Bu şekilde çok güzel bir kombin yapmış olacaksınız.

 

Tesettürde Doğru Ürünleri Bir Araya Getirme

 

Başörtüsü ile kombin yaparken doğru kıyafet kombinini bulmak gerçekten çok basit. Bu uyumu sadece renk ve desenlerle sağlayabilirsiniz. Yani önce renge, sonra dokuya bakmalısınız. Ancak renk seçerken hata yapmamalısınız. Aksi takdirde kombininiz bozulur ve berbat görünür. Örneğin, beyaz siyahla eşleşir veya kendi rengiyle eşleşmelidir. Bunun için renklerin uyumuna dikkat etmeliyiz.

 

Sahip olduğunuz tesettür elbisenin desen ve renklerine göre diğer parçaları da karıştırabiliriz. Bunlara ek olarak kombin yaparken ten renginizi dikkate alan bir renk seçin. Ayrıca vücudunuz ile uyumlu olmalıdır. Kendi bedeninizden daha küçük veya daha büyük kıyafetler satın almanızı önermiyoruz. Çünkü sizi kilolu veya kısa gösterebilir. Tesettür kombin yapmada modacılar, kıyafetlerin biraz bol olmasının daha iyi olacağını söylüyor.

 

Tesettür Kombinlerinde Makyajın Etkisi

 

Tesettür kombininiz hazırsa hafif bir makyaj yaparak tamamlamalısınız. Abartısız hafif bir makyaj kombininizi çok iyi yapacaktır. Tabii ki, makyaj söz konusu olduğunda uyarıları dikkate almalısınız. Örneğin kıyafetlerinizde kırmızı tonlar yoksa kırmızı ruj sürmeyin. Her tesettür kıyafeti tamamladıktan sonra makyajınızı da uygulayın. Makyaj yaparken en önemli nokta makyajı tüm yüze orantılı olarak uygulamaktır. Tabii ki, nazik ve dengeli olmak sizi şu an olduğunuzdan daha iyi gösterebilir. Dilerseniz makyajınızla gözlerinizi ön plana çıkaracak şekilde göz makyajı yapabilirsiniz. Tamamen sizin isteğinize ve zevkinize bağlı olan bir durumdur. Hastalıklı bir görüntüden ziyade taze ve canlı bir görüntüyü hedefleyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.