Tesettür Günlük Giyim Kombinleri

Tesettür Günlük Giyim Kombinleri

31 Ağustos 2017

Muhafazakâr giyimin gerekliliğine göre, tesettür giyimde dikkat edilmesi gereken en önemli detay sanırım vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde giyinmek olsa gerek. Son yıllarda tesettür giyim satan her yere baktığımızda bu tarz elbise modellerinin vitrinlerde yerini çoktan aldığını görüyoruz. Bu sayede hem istediğiniz tarzı bulabiliyor hem de çok şık bir görünüm yakalayabiliyorsunuz. Sizce tesettür giyim de en çok tercih edilen parçalar nelerdir? Pantolon mu, elbise mi, tunik mi? Gelin bu sorunun cevabını yazımızda bulalım..

Tesettür giyimde herkes tarafından en çok tercih edilen mi önemlidir yoksa sizin tarzınız mı? Bu sorunun cevabı oldukça basit. Tabii ki tarzınızı yansıtan modeller. Pantolon, elbise ya da tunik ne giydiğinizden daha önemlisi size en çok yakışan ve tarzınızı yansıtan parçaları seçerek kombinlerinizi yapmanız. Yeri geldiğinde özel bir davette günlük tesettür elbise modelinizle bile şıklığı yakalayabilmelisiniz.

Sırf bu yıl çok trend diye bir elbise seçmemelisiniz. Her kıyafetin herkes de farklı bir kimliğe bürünüp görenler üzerinde bambaşka etkiler yaratabileceğini sakın ama sakın aklınızdan çıkartmayın. Her ne kadar trend olursa olsun sizin ruhunuzu yansıtmayan ve bedeninize isyan eden kıyafetlerin üzerinizde o kadar emanet durduğu belli olur ki, inanın bize bu görüntü karşısında siz bile kendinize dayanamazsınız. Onun için bir kıyafet alırken önceliğiniz elbisenin modeli, rengi, duruşu, seçtiğiniz eşarp veya şaldan önce tamamen sizi ruhunuzu çevrenize yansıtan, sizi siz yapan tasarımlar olmalı.

Genç kızlarımızın son yıllarda severek tercih ettikleri ürünlerin başında uzun gömlek modellerinin geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Birde bunun yanına düze kesim tunikleri de eklersek yanılmış olmayız. Modayı yakından takip ederek kendi stillerini yaratma konusunda bir hayli başarılı olan bu hanım kızlarımız uzun gömlek veya tunik altına tercih ettikleri denim jean pantolonlar ile kendilerine inanılmaz bir hava katıyorlar. Değişik ve yaratıcı stillerle bağlanan şal modelleri ile görüntülerini kusursuz bir hale sokan genç kızlarımızın burada yaptıklarının sadece ama sadece kendine yakışanları bulup, kendi stillerini oluşturmak olduğunu söylemeden geçemeyiz.

Tesettür Günlük Giyim Tunik Kombinleri

Tesettür giyim modellerinde artan ürün çeşitliliğinde tarzınızı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Hem de bunu modaselvim.com’un kombin sizin için hazırladığı önerileriyle rahatlıkla yapabilirsiniz. Pek çok model ve renkleri olan parçaları yan yana getirip sizi stil sahibi yaparak girdiğiniz her ortamda göz kamaştırmanızı sağlamak bizim birinci hedefimiz. Tesettür tarzda giyinenlerin en sevdiği ve tercih ettiği modellerin başında etek, pantolon, gömlek ve tunikler geliyor. Bu sıraladığımız ürünlerle yaratılan kombinlerimizle rahat, şık ve zarif olabilirsiniz.

Sizler için hazırlayabileceğimiz yüzlerce çeşit tunik kombin önerimiz arasından sadece birkaçını burada beğeninize sunmak istiyoruz.

İşte Moda Selvim’in sevilen tunik kombinleri:

     

Tesettür giyim modelleri arasında her bayanın en sevdiği ürün elbette tuniktir. ‘Tunik hayat kurtarır’ dersek sanırım yanlış olmaz. Gardıropların sevilen parçası tuniğe birde kombin şeklinde sahip olan hanımlardan daha mutlusu olmaz. Doğru renkleri, doğru parçalarla nasıl kullanıldığını görmek isterseniz sizi sitemizi ziyarete davet ediyoruz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.