sadsad x
asdasd
Tesettür Günlük Elbise Modelleri

Tesettür Günlük Elbise Modelleri

19 Kasım 2018

Tesettür giyimi benimseyen kadınlar artık modayı daha yakından takip etmektedir. Bu durum tesettür giyimde model çeşitliliğini artırmış ve müşteri profilini genişletmiştir. Gelişen tesettür giyim sektörü ile birlikte büyük bedende tesettür kıyafet sıkıntısı da ortadan kalkmıştır. Tesettür giyimde kolay kullanımı, şık görünümü ve kombin çeşitliliğinden dolayı tesettüre uygun elbiseler oldukça fazla rağbet görmektedir. Dış kıyafetler için tercih edilen tesettür günlük elbiseler de farklı tarz ve modeller ile kişilerin kendi tarzlarını yaratmalarına olanak sağlamaktadır. Hem günlük kullanımlara hem de spor tarzına uygun olan günlük elbiseler farklı kumaş seçenekleri ile mevsimlere göre kullanım olanağı da sağlamaktadır.

 

 Tesettür Günlük Elbise Modelleri

 

            Tesettür günlük elbiselerde her mevsime uygun ürünler ile kullananlara oldukça geniş bir tercih alanı sunulmaktadır. Genellikle günlük kullanımlarda tercih edilen elbiseler, spor tarzını benimseyen kadınlar ya da büyük beden kadınlar tarafından da kullanılmaktadır. Tesettür günlük elbiseler klasik, spor, büyük beden, rahat kesim, dar kesim, belden oturtmalı, asimetrik kesim gibi pek çok farklı model ve sayısız renkte üretilmektedir. Günlük kullanımlarda genel olarak klasik düz renk elbiseler tercih edilmektedir. Günlük kullanımlarda da şıklığından ödün vermeyen kadınlar için özel işlemeli ya da nakışlı günlük elbise seçenekleri de bulunmaktadır. Model ve renk seçeneklerinin fazla olmasından dolayı sektörde yaşanan rekabet pek çok kampanya ve indirim yapılmasını sağlamaktadır. Böylece her kesime uygun modeller piyasaya sürülmekte ve tesettür günlük elbise kullanımı giderek artmaktadır.

 

 Tesettür Günlük Elbise Kombin Önerileri

 

            Günlük kullanıma uygun olarak üretilen tesettür günlük elbiseler pek çok kombin seçeneğine sahiptir. Klasik bir tarza sahip olan kadınlar için düz renk elbiseler pastel tondaki şal ve eşarplar ile kullanılabilmektedir. Düz renk ve desensiz eşarplar günlük elbise kombini ile şık ve zarif bir görünüm de sağlamaktadır. Asimetrik kesim ya da büyük beden elbiseler ise salaş giyim tarzını seven ya da büyük beden kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Asimetrik kesimli elbiselerde eşarp ve ayakkabıların olabildiğince sadeliği sağlaması gereklidir. Böylece elbisenin asitmerisi göz yormayacak ve uyumu bozmayacaktır. Spor tarzındaki günlük elbiseler de genelde koyu renk elbise ve açık renk şal ile kombinlenmektedir.

 

 Sezonun Sonbahar Renkleri

 

            Sonbahar sezonuna özel olarak tesettür günlük elbise modelleri ağırlıklı olarak yeşil ve turuncu tonları ve hardal sarısı ve kahverengi renklerindedir. Sezon renklerinde pastel renklerin kullanımın yoğunlukta olması sade ve şık kombinlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.