sadsad x
asdasd
Tesettür Giyimde Yazlık Trend

Tesettür Giyimde Yazlık Trend

07 Temmuz 2022

Yaz aylarının en vazgeçilmez anları istisnasız sıcak havalarda gezmelerdir. Hem serin yerlerde zaman geçirmek hem de kendimize zaman ayırmak tamamen mutluluk verici olacaktır. Peki ya ne giyinilmeli?

 Birçok tesettürlü kadınlar giyim konusunda tercih yaparken özellikle yaz aylarında oldukça zorlanmaktadır.

 

Tesettür İçin En Uygun Yazlık Kıyafetler Nelerdir?

 

Yazlık tesettür elbise için seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı özel hususlar vardır. Ki bunları göz önüne alırsak daha keyifli bir yaz geçirebilirsiniz. Mesela bol ve dökümlü bir penye tunik tercih edersek hem tenimiz hava alacaktır hem de yakan o sıcak güneş bizleri bunaltamayacaktır. Veya pamuklu bir penye tercih edersek terimizi hapsedeceği için hem kötü bir ter kokusu oluşmayacaktır hem de tenimizdeki o nemli his olmayacaktır.

 

Yazlık tesettür elbise için bir diğer alternatif de uzun boydan kesmeyen elbiseler olacaktır. Pantolon tarzında seçim yapmak yerine uzun bir elbise ile hem tüm vücudumuz giyim tarzımıza uyumlu olacaktır hem de kapalı hanımların rahatsız hissetmeyecekleri şekilde oldukça şık bir görünüm kazanmalarını sağlayacaktır.

 

Giyim Seçimi Yaparken Renk Önemli midir?

 

Evet. Giyim konusunda yapılan tercihler arasındaki önemli kriterlerden bir diğeri ise renktir. Yaz aylarının kavurucu türden olan güneş sıcağı renklere de uyumludur. Açık tonda renkler tercih etmeniz durumunda bunaltıcı havayı biraz olsun değiştirecek ve sizlere keyfini çıkaracağınız bir ortam hediye edebilir. Ancak siyah veya koyu renkli elbiseler tercih ederseniz gün ışığı sizleri seçecek ve sizleri oldukça rahatsız edici bir sıcağa maruz bırakacaktır.

 

Kapalı hanımlar için daha da zor geçen yaz aylarını daha keyifli ve daha eğlenceli hale getirmek için bu püf noktaları oldukça yardımcı olacaktır. Kısa veya sizleri belli edecek türden sıkı ve rahatsız edici elbiseleri tercih etmek istemediğinizi duyar gibiyim. Öyleyse bu yazıma odaklanmanızı tavsiye ederim. 

 

Kendinizi Rahat Ettirin

 

Son olarak seçeceğiniz tesettür elbise her ne olursa olsun içinde mutlu hissettiğiniz kıyafetler tercih edin. Her kadın mutlu olmalı ve her kadın kendi mutluluğu fedakarlık vermeli. Kıyafet kişilik değildir belki fakat bir yaşam tarzıdır. Mutlu bir yaşam tarzı için güzel bir tavsiye olduğuna inanıyorum.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve daha detaylı incelemelerde bulunmak için https://www.modaselvim.com/modaselvim-yeni-urunler adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.