sadsad x
asdasd
Tesettür Giyimde Tunik Şıklığı

Tesettür Giyimde Tunik Şıklığı

18 Ağustos 2018

Tunikler, son yıllarda moda dünyasında kapladığı yeri oldukça artırmış ve kadınların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaya başlamıştır. Tunikler, tesettür modasında da oldukça sık tercih edilen parçalar haline gelmiştir. Birçok tesettürlü hanımın, günlük kombinlerinde en çok kullandığı parçalar tuniklerdir. Tuniklerin en çok öne çıkan özelliği, her yaşa, ten rengine, bedene ve giyim tarzına uyum sağlamalarıdır. Yeni sezonda, tesettür tunik şıklığını, sokaklarda bol bol göreceğiz gibi duruyor.

 

 Geniş renk Seçeneği

 

            Parçaları kombinlerken en çok dikkat edilmesi gereken detay tabii ki renklerdir. Bu durum, tesettür giyim konusunda daha da ön plana çıkmaktadır. Çünkü tesettüre uygun biçimde giyinmenin vazgeçilmez parçası eşarptır ve eşarp kıyafetlerin görünüşünü oldukça yüksek biçimde etkiler. Taktığınız eşarbın rengiyle uyumlu parçaları mutlaka kombininizde bulundurmanız gerekir. Çeşitli renk seçenekleriyle karşımıza çıkan tesettür tunik modelleri, bu alanda bir kurtarıcı konumundadır. Saks mavisinden uçuk pembeye, fıstık yeşilinden laciverte, birçok renkte tunik bulunmaktadır ve bu tunikleri farklı farklı eşarplarla kolayca kombinleyebilirsiniz.

 

 Rahatlık

           

            Tuniklerin, hanımlar tarafından çok fazla tercih edilmesinin nedenlerinden biri de oldukça rahat kıyafetler olmalarıdır. Tunikler, insanı sıkmaz ve aynı zamanda şıktır da. Tuniklerin kumaşı kış ve yaz mevsimlerine göre değişiklik gösterir. Yazlık tesettür tunik modellerinde kullanılan kumaşlar, ince ve pamukludur. Kış mevsimine uygun modeller içinse, kalın kumaşlar tercih edilmektedir. Fakat en önemli nokta şudur ki; kışlık da olsa yazlık da olsa, tunikler, tesettür giyimde rahatlığı en iyi sağlayacak parçalardır. Hem şık hem rahat olmak istiyorsanız mutlaka kombinlerinizde yer vermelisiniz.

 

 Her ortama uyar

 

            Şık giyinmenin ilk kuralı, moda dünyasında uzun yıllardır bilinmektedir. Üstünüzdeki giysi, gideceğiniz ortama mutlaka uygun olmalıdır. Tunikler, bu yönleriyle de kurtarıcıdır. Her şık bir davete, hem bir düğüne giyebileceğiniz hem de günlük hayatta kullanabileceğiniz çok sınırlı sayıdaki kıyafet seçeneğinden biridir. Özel günlere uygun olacak modelleri olduğu gibi, günlük hayatta rahat biçimde kullanabileceğiniz modelleri de vardır. Bu modeller, renk, kumaş, desen açısından birbirinden ayrılmaktadır. Gideceğiniz yere göre, kendinize en uygun olan modeli tercih edebilir ve rahatlık ve şıklığın tadını aynı anda çıkarabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.