sadsad x
asdasd
Tesettür Giyimde Son Trendler

Tesettür Giyimde Son Trendler

12 Ekim 2022

Giyim sektörü her yıl kendini yenileyen ve her yıl farklı trend ürünleri ön plana çıkarmaktadır. Tesettür giyimde sürekli bir değişim olsa da bazı temel parçalar üzerinden tesettürüne önem kadın müşterilerin zorlanmadan giymesi adına oldukça fazla dikkat edilmektedir.

Moda Selvim de tesettürlü kadınlara son trendlere uygun olarak şık giyinmeleri için en güzel ürünlerini sunmaktadır. Son trend ürünler ve tesettür kuralarına uygun olan birçok kadın tesettür ürününü burada bulmak mümkün.

Tesettür Giyimde Önemli Parçalar

Tesettür giyim modası değişmeyen ve belli kurallar olan bazı giyim ürünleri vardır. Bunlar ana hatlarından vazgeçmeden modaya uyum sağlamaktadırlar. Bu ürünleri şu şekilde sıralamak mümkün:

Eşarp ve Şallar

Eşarp ve şallar tesettür giyimin en kıymetli ana parçalarındandır. Sezona ve kullanıldığı alana göre renk ve kumaş olarak değişmektedirler. Şallar kullanımı daha kolay ve farklı bağlama tarzları ile tesettürlü kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Feraceler

Feraceler günlük hayatta her tesettürlü kadın tarafından tercih edilmese de oldukça önemli bir tesettür giyim ürünüdür. Renk seçenekleri artmış olan feraceler her mevsime uygun kumaş yapıları ile kolaylıkla tercih edilmektedirler.

Etekler

Tesettürlü kadınların şıklık ürünlerinden olan etekler modelleri ve renkleri ile oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Her mevsime uygun olan modellinin kolayca bulunması mümkün olan etekler ayrıca kumaşları ile de farklı tasarımlara sahiptirler.

Tunikler

Tunikler son zamanlarda rahatlık isteyen pek çok tesettürlü kadın tarafından seçilmeye başlanmıştır. Farklı tasarımları ile her ortam için uygun olanı olduğundan tuniklere ayrı bir ilgi olmasına sebep olmuştur. Modellere göre farklı uzunlukları vardır.

Pantolonlar

Pantolonlar tunikler ile oldukça sık giyilen ve tercih edilen ve geniş bir tercih listesi olan bir üründür. Tesettürlü kadınların zevklerine uygun olarak farklı kumaş ve genişliğe sahip olabilmektedirler. Pantolonlar günlük hayatta rahatlık için de ayrıca seçilen bir giyim üründür.

Yukarıda sayılan bu giyim ürünlerinin yanında son zamanlarda ortaya çıkmış daha pek çok ürün vardır. Bu giyim ürünleri her zevke ve her tarza uygun olarak farklı tasarımlara sahiptirler.

Moda Selvim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve geniş ürün yelpazemize göz atmak isterseniz https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim adresine bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.