sadsad x
asdasd
Tesettür Giyimde Son Moda Ürünler

Tesettür Giyimde Son Moda Ürünler

13 Ağustos 2018

Ceketler tesettür giyim kategorilerinde zirveye doğru uzanan bir arz talep dengesinde bulunuyor. Özellikle iş kollarında çalışan ve sosyal bir gündelik yaşamı bulunan hanımlar için ceket modelleri birçok farklı seçeneğe ve avantaja ev sahipliği yapıyor. Mevsimlik olarak tercih edilen ceket modelleri hem şıklığın yeni bir uyarlaması olarak yorumlanıyor, hem de son derece kaliteli kumaşları ile birlikte soğuk hava şartlarına karşı ürün sahiplerini koruyor.

 

            Etnik desenlere ve motiflere karşı zaafı olan, giydiği her üründe bu etnik süslemeleri görmek isteyen hanımlar için tesettür giyim firmaları tarafından geçtiğimiz sezon tanıtımı yapılan etnik desenli ceket modelleri mevcut. Örme kumaştan imal edilen bu ceket türleri hem hırka hem de ceket görünümünde olup el emeği göz nuru bir çağrışıma da açık bir konuma getiriliyor. Bedeni tam oturan yapısı ile birlikte hem bluzların hem de gömleklerin üstünde rahatlıkla tercih edilebiliyor. Deri ceketlere yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen ve bunu da başaran incili deri ceketleri ise marjinal talepleri bulunan müşteri kitlesi için standartları zorluyor.

 

            Suni deriden imal edilmiş bu ceket modelleri gerçek deri görünümünde olup gerçek deriden imal edilmiş ceketlere oranla çok daha ekonomiktir. Bu ürünlere alternatif olarak geliştirilen çiçek desenli varak ceketler de göz dolduran ceket modelleri arasında bulunuyor. Bu ürünlerin en büyük özelliği üst kısmı varaktan oluşmasına rağmen alt kısmının tüllerden oluşmasıdır. Bu da farklı dinamikleri ve seçenekleri değerlendirmek isteyen hanımlar için yeni bir şıklık göstergesi olarak satın alınabilecek adaylar arasında gösterilmesine yetiyor.

 

 Tesettür Giyimde Son Moda Etekler

 

            İlkbahar yaz kreasyonunda tesettür giyim merkezlerinde tanıtımı yapılan etek modelleri de hanımların radarına girmiş durumda. Dantel detay kemerli etekler modern ve klasik çağrışımları bir potada eriterek tam manasıyla yeni olarak lanse edilen bir etek modelini potansiyel müşterilere sunuyor. Dabıl kumaştan imal edilmiş olan bu etek türleri yazın coşkusunu ve ilkbaharın renkliliğini dışa vurmada öncü ürünler. Bu etek modellerine ek olarak kemerli kloş etekler, gül detaylı pileli etekler ve kuyruklu balık etekler de ek seçenekler arasında mevcut.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.