sadsad x
asdasd
Tesettür Giyimde Şıklığın Adresi Günlük Elbiseler

Tesettür Giyimde Şıklığın Adresi Günlük Elbiseler

01 Nisan 2021

Tesettür giyimde çok sevilen parçalardan biri olan elbiseler her yaştan tesettürlü kadının dolabında yer almaya başladı. Değişen modaya ayak uydurularak çıkarılan bu yeni elbiselerle beraber kadınlar artık kendilerini daha şık, daha özgüvenli ve daha modern hissedeceklerdir. Çünkü tesettür giyimde sadece pantolon ve tunik tercih edilirken artık bu tabular yıkıldı ve birbirinden farklı ve modern parçalar çıkarılmaya başlandı. Bunlardan özellikle genç kızlar tarafından en çok sevileni de tesettür elbise.

Tesettür günlük elbiselerin kolay kombinlenebilir oluşu, şık duruşu, modernliği ve içinde diğer kıyafetlere oranla daha rahat hissedildiği için pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle de birbirinden modern renklere ve desenlere sahip elbiseler çıkarılmaya başlanmıştır. Tek parça olması sayesinde de renk karmaşasından sizi kurtarıp rüküş yerine şık göstermeyi sağlamaktadır.

Yeni Sezon Tesettür Günlük Elbise Renkleri

2021 yılının tesettür günlük elbise renkleri bu sezon daha çok koyu renklerden yana olmuştur. Bu koyu renkler daha çok koyu pastel tonları olan yavruağzı, lila, sarı, krem tonları, gülkurusu, bordo, haki, bebek mavisi, vizon, beyaz, vanilya gibi renklerdir. Bu renkte elbiseler sade olarak kullanıldığı gibi çiçek desenlide olmaktadır. Bu sezonda en çok göreceğimiz tesettür günlük elbiseler koyu pastel tonlarına sahip ve büyük çiçek desenleri olan elbiselerdir.

Tesettür Günlük Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Tesettür günlük elbiselerin kombinlenmesi diğer kıyafetlere göre oldukça kolaydır. Tek parça olduğu için ayakkabı, eşarp, çanta veya diğer aksesuarları uydurması basittir. Bunun için öncelikle vücut şeklinize (özellikle boy ve kilo) uygun elbiseyi seçmiş olmanız gerekmektedir. Kilonuza ve boyunuza göre elbise seçimi önemlidir. Koyu renkler daha zayıf, açık renkler ise daha kilolu gösterme gibi illüzyonlara sahiptir. Ayrıca dikine çizgiler daha zayıf ve uzun, yatay çizgiler daha kısa ve kilolu göstermektedir. Renk seçerken ise yüzünüze en çok gidecek, sizi soluk göstermeyecek renklerde seçim yapmanız gerekir. Eşarbı da elbisenizden daha koyu ve canlı bir renk seçerseniz hem kombininiz daha havalı oldukça şık olmuş olursunuz. Aksesuar kullanmakta kombininizi canlı gösterecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.