Tesettür Giyimde Elbise Şıklığını Moda Selvim’de Yaşayın!

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığını Moda Selvim’de Yaşayın!

05 Ağustos 2017

Kapalı giyimde en çok tercih edilen giysilerden biri olan elbise, son yıllarda oldukça fazla çeşitliliği ile göz doldurmaya başladı. Bu yılın en çok tercih edilen elbise modellerini yazımızda okuyabilirsiniz.

Klasik ve şık giyimde tesettür elbise modelleri bu yıl oldukça göz dolduruyor. Ferah bir hava katan elbise modelleri, tek renk, dantelli ve belinde kemer aksesuarı ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Elbiseler bu yıl en çok göze çarpan detay, düğmeler ve danteller. Düz renk modeller de görmeye alıştığımız dantel detayını Moda Selvim olarak seçtiğimiz bu elbise modelinde de görebilirsiniz.

Bayram Şıklığı Moda Selvim’de

Günlük yaşamda çok fazla tercih edilmeyen elbise modeli, modacılar koleksiyonlarına kattıkları şık elbise tasarımları sayesinde bu gelenek artık bozuluyor. Hem özel hem de günlük olarak rahatlıkla tercih edilen tesettür elbise modelleri bol kesimli duruşu ile en çok dikkat çeken model seçenekleri arasında yerini alıyor. Yaza özel olarak tasarlanan dantel detaylı elbise modelini bayramda da rahatlıkla giyebilirsiniz.

Etek ucu dantel ve kemerli elbise modelini satın almak için tıklayınız.

Düz renk dantel detaylı, puanteli, çiçek desenli tesettür elbise modelleri stil sahibi olmak isteyen bayanların en favori seçimleri arasında yerini aldı. Kapalı giyimde hanımların dikkat ettikleri en önemli unsur kumaşın rahat ve kullanışlı olması yönünde oluyor. Eşarp ve şal seçimlerinde ise, tesettür elbisenin modeline göre desenli veya tek renk tercih edilmektedir. Elbise ile uyumlu seçtiğiniz şalınızı değişik bağlama stilleri ile bağlayarak çevrenizi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.