sadsad x
asdasd
Tesettür Giyimde Aksesuar Ve Ürün Çeşitleri

Tesettür Giyimde Aksesuar Ve Ürün Çeşitleri

08 Ağustos 2018

Aksesuarları ile birlikte tesettür giyim alanına öncelik veren hanımlar için birbirinden farklı şal ve kolluk takımları görücüye çıkıyor. Krep şifon kumaştan imal edilen bu ürünler üzerindeki elbise ve abiye türü tesettür giyim ürünlerinin yanı sıra bluz ve gömlek gibi gündelik yaşam kıyafetlerine mutlak bir şekilde uyum sağlıyor. Hanımların bu ürünleri satın alırken ya da siparişlerini verirken akıllarından çıkarmaması gereken tek kural bu ürünlerde iade ya da değişim yapılmadığı yönündeki kuraldır.

 

             Bunun dışında özellikle renk ve biçim uyumuna uygun seçenekleri değerlendirerek şal ve kolluk takımları ile giyimlerini çok daha detaylı ve zengin hale getirme özgürlüğüne sahipler. Üzerindeki taşlar yapıştırma dahi olsa pırıl pırıl görünümleri ile birlikte girilen her ortamda canlı izlenimler uyandırmayı başarıyor. Eşarplar da tesettür aksesuarları kapsamında değerlendirilecek ve anında siparişi verilebilecek nadide ürünler içerisinde göz doldurmaya devam ediyor. Kare desenli eşarplar bu yılın moda tercihleri arasında bulunuyor.

 

             Hem şık hem de son derece naif ve minimal desenleri ile birlikte isteyen gündelik yaşamlarında isteyen iş yaşamlarında bu aksesuarları tercih edebilirler. Ek seçenekler arasında ise çizgili eşarplar mevcut halde yeni sahiplerini bekliyor. Kumlu tafta kumaştan imal edilen bu ürünlerin yıkanması ve ütüsü son derece kolay olmaktadır. Bu halleriyle özellikle iş yaşamlarına sahip olan ve fazla vakti bulunmayan hanım müşterileri için ayrı bir kullanım konforu ihtiva ediyor. Gül desenli eşarp modelleri ise özellikle genç kuşak tarafından tercih edilen renkli eşarp modelleri içerisinde gösteriliyor. Renkli ve üçgen geometrik desenlerin birbirlerini paralel bir şekilde kestiği ve her açıdan bakıldığında bir sanat eseri izlenimi veren ürünler de çok özel fiyatlar kapsamında satın alınabilir.

 

 Tesettür Giyim Alanında En Yeni Pardesü Seçenekleri

 

            Kışın hazırlığını yazın yaparak çok daha ekonomik alışverişlerin altına imza atmak isteyen hanımlar için pardesü modelleri tesettür giyim noktalarında satışa çıkarılıyor. Nakışlı pardesüler klasik çizgileri ve tüm bedeni saran özel dikim aşamaları ile birlikte klasik giyime düşkün hanımlar için ayrı bir ayrıcalık oluşturmaya devam ediyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.