sadsad x
asdasd
Tesettür Giyim’de 2017 Elbise Modelleri

Tesettür Giyim’de 2017 Elbise Modelleri

28 Ağustos 2017

Tesettür giyimde hanımların sevdiği ve her mevsim rahatlıkla giydikleri elbiseler, yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor. 2017 yılı yaz sezonun da kreasyonlarına yeni modeller ekleyen modacılar, yeni sezon modasına ne gibi hazırlıklar yapmaya başladılar?

Tesettür modası deyince akla ya ferace gelir ya da elbise modelleri geldiğini hepimiz biliyoruz. Ancak son yıllarda tasarımlarına yenilikler katan tesettür modacıları tüm hanımlara hitap etmeye başladı. Tek tip olan elbise modelleri artık renkli, desenli veya işlemeli olarak karşımıza çıkıyor. Her daim rahatlıkla kullanabildiğimiz tesettür elbiseler, şıklığından ve rahatlığından vazgeçemeyen hanımların alışveriş listesinde birinci sırasında yerlerini alıyor.

Şık Elbise Modelleri

Her daim giydiklerine önem veren hanımlarımız, bayram şıklığı konusunda da oldukça hassas davrandıklarını söyleyebiliriz. Stil sahibi hanımların elbise seçimlerinde dikkat ettikleri en önemli unsur tabi ki kendilerini yansıtıp yansıtmadıklarıdır. Uygun tarzdaki yani vücut yapınıza en uygun elbiseyi seçerek sizde şık ve stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

2017 yaz elbise modellerini incelediğimiz zaman çiçek desenliler oldukça revaçta olduğunu söyleyebiliriz. İri desenli tasarımlardan ufak desenli tasarımlara kadar birçok elbise modeli bu yıl hanımların dolaplarında yerini aldı. Sanırım bu elbise şıklığı sonbahar- kış koleksiyonlarında da devam edecek. Bu şık ve gösterişli elbise modellerine sadece tesettürlü hanımların değil açık hanımlarında ilgisini çekmeyi başardı. Renkli, desenli Çiçek deri kemerli elbise modelleri yeni sezonda da favori olacak gibi duruyor.

Ferace Modellerinde Elbise Şıklığı

Tesettürlü hanımların vazgeçilmez parçası olan feraceler, bu yıl değişik tasarımlarıyla adeta göz dolduruyor. Moda Selvim online satış sitesinde bu sene en çok satılan modeller sıralamasında ilk sırada yer alan elbise görünümlü feraceler, moda dünyasına yeni bir tarz başlatabilir.  Çiçek desenli önden düğmeli ferace modeli, belinde ki kemer aksesuarıyla hanımları kalbinden vurmaya geldi. Büyük çiçek desenleriyle stilinize farklı bir hava katmak istiyorsanız Moda Selvim’e bekliyoruz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.