sadsad x
asdasd
Tesettür Giyim Modasının Değişmeyen Parçası Tesettür Elbiseler

Tesettür Giyim Modasının Değişmeyen Parçası Tesettür Elbiseler

21 Nisan 2021

Tesettür giyim modasının değişmez parçalarından olan elbise kategorisi her kesim ve yaşa hitap edecek biçimde üretilmektedir. Kapalı kıyafet trendlerinde yerini alan elbiseler günlük giyimden özel günlere kadar her alanda tercihler arasında yer almaktadır. Sitemiz içerisinde kategori sınıfında günlük ya da daha çok özel günlerde isteyebileceğiniz seçim başlıkları mevcuttur. Zevkinize hitap eden modeli Moda Selvim’de farklı renk ve seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Farklı Elbise Modelleri

Tesettür elbise tasarımları, kişinin zevkine, elbiseyi tercih edeceği ortama ya da mevsime göre değişebilmektedir. Seçeneklerimizde de bu farklılıklara göre özenle oluşturulmuş kategorilerden yararlanarak istediğiniz model elbiseye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer spor model bir elbise istiyorsanız jile tasarımlar tam size göre diyebiliriz.

Triko elbiseler de günlük hayatınızda daha çok kış ayalarında giyebileceğiniz sizi hem zarif hem de şık gösterecek olan seçenekler arasında yer almaktadır. Şifon elbiseler de cıvıl cıvıl renkleri ile zarif kumaşları sayesinde sizi yaz aylarında olduğunuzdan daha zayıf ve narin bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Tesettür elbiselerde yazın daha çok ince ve terletmeyen kumaşlar kullanılmaktadır. Yaz aylarının bunaltıcı havasından böylelikle en az şekilde etkileneceksiniz.

Tesettür Elbise Parçaları Nasıl Kombinlenir?

Tesettür elbise modelleri başka parçalarla kombinlerken doğru renk ve türde bir seçim yaptığınızdan mutlaka emin olun. Elbiseniz ile kullanacağınız aksesuar ve kıyafetlerin elbisenizin formu ve rengiyle uyumlu olup olmadığına bakın. Elbiseniz günlük form bir elbise ise sadece zarif bir bileklik ve saat ile tamamlayabilmeniz mümkün. Elbiseniz taşlı ve gösterişli ise de takılarınıza dikkat etmelisiniz. Çok fazla Taş olan bir elbise giyecekseniz mümkün olduğunda sade takılar kullanın. Unutmayın tercihleriniz zevkinizi yansıtır. En şık görünümü elde edebilmek için küçük ayrıntılara önem gösterin.

Tesettür Elbise Fiyatları

Herkesin bütçesine uygun olarak değişen elbise fiyatları çoğunlukla elbisenin kumaş kalitesine ya da tasarımında kullanılan işleme ve materyallere bağlı olarak değişim göstermektedir. Seçeneklerimizde hem spor hem de özel günlerde tercih edeceğiniz elbise modelleri farklı ve uygun fiyat aralıklarıyla sizleri bekliyor. Seçeneklerimizde büyük beden hanımlara da uygun birçok model ve tasarım mevcuttur. Şıklık ve zarafeti uygun fiyatlara Moda Selvim adresinde bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.