sadsad x
asdasd
Tesettür Giyim Modasında Son Trendler

Tesettür Giyim Modasında Son Trendler

26 Ekim 2018

Her yıl modaya yeni bir soluk kazandıran tasarımcılar tesettür giyim modasında da birçok yeniliğe imza atmış bulunmaktadırlar. Bu sezon özellikle renkli pantolonlar, şifon elbiseler ve taşlı abiyeler tesettür giyimde en çok konuşulan tasarımlar arasında yer almaktadır. Kadınların özellikle tercih ettikleri kiloş elbiseler son dönemde sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra tesettür kıyafetler koyu tonlardan kurtularak birçok renk seçeneğini tasarımlarda barındırmaktadır.

 

 Bol Kesim Renkli Pantolon Modası

 

            Sonbahar/Kış sezonu tesettür giyim modasında pantolonlarda yaşanan yenilikler son derece havalı bir görünüm sunmaktadır. Bol kesim, rengârenk ve salaş görünümlü pantolonlar kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Rahatlığın yanı sıra şıklığı da yansıtan bu parçaları özel günlerde giymek de mümkün olmaktadır. Tek bir renkten oluşan modeller olduğu gibi, çiçek ve etnik desenlere sahip modelleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda pantolonda bulunan kemer detayı pantolona klasik bir görünüm katmaktadır. Özellikle likralı modeller gündelik hayatta rahatlığı tercih eden kadınların tercih ettikleri modeller arasında bulunmaktadır.

 

 Bel İşlemeleri En Beğenilen Detaylar Arasında

 

            Tesettür giyim modasına yeni bir yön veren abiye elbise ve tulumlarda yer alan dantel işlemelerin yanı sıra pul ve payet detayları da tek renk tasarlanan elbiselere hareket katmaktadır. Bu elbiselerle kolaylıkla kombin edilebilecek eşarpların yanında ipek şallar da tercih edilebilmektedir. Genellikle bu parçalarda gri, gold, dore ve siyah kullanılırken kol ve yaka kısımlarındaki detaylar bu elbiselere salaş bir görünümün yanı sıra hareketlilik katmaktadır.

 

 Rahatlığın Diğer Adı Gömlek ve Bluzlar

 

            Tesettür giyim modasının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan gömlek ve bluzlarda kullanılan özellikle inci detaylar bu parçalara son derece şık bir hava katmaktadır. He zaman modern bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar bu parçaları pantolon ve etek üzerinde kullanarak son derece şık bir görünüm elde edebilmektedirler. Rahat ve terletmeyen kumaşlardan üretilen bu parçalar özel günlerde ve gecelerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca bu gömlek ve bluzlar çalışma hayatında yer alan kadınlar tarafından kullanılmakta ve son derece sade ve şık bir görünüme sahip olabilmektedirler. Birçok farklı desen ve renkte tasarlanan bu modeller her ortama uygun şekilde kombin edilerek kullanılabilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.