Tesettür Giyim ile Kombin Rahatlığını Yakalayın

Tesettür Giyim ile Kombin Rahatlığını Yakalayın

15 Temmuz 2017

Tesettür moda dünyasında tasarımcılar son zamanlarda hanımlarımıza büyük kolaylık sağlamak adına kombin önerileri ile satışa çıkıyor. Bu yazın rahatlıkla tercih edebileceğiniz kombin önerilerini sizler için belirledik.

Bugün ne giysem? derdine son veren giyim markaları tesettürlü bayanlar için 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li takım modellerini satışa çıkardılar. Bu konseptleri yılın moda renk ve modelleri arasından seçen giyim markaları, tesettür giyimin çizgilerini de bu modeller sayesinde genişletiyor.

Yılın moda renk ve desenlerinden oluşan tesettür kombin öneriler ile bu yazı çok rahat geçirebilirsiniz. Dantel detaylar, şifon takımlar, yelek modelleri ve daha birçok tesettür giyimi üzerine kombin önerilerinden faydalanabilirsiniz. 

En Şık Kombin Önerileri 

Tunik modellerinde daha çok kullanılan kombin önerileri ile yazın sıcak günlerini rahat geçirebilirsiniz. Mint yeşili, pudra, mürdüm, bebe mavisi ve daha bir çok renk sklasına sahip kombin modellerinden istediğiniz ve yakışacağını düşündüğünüz modellerden birini dolabınızda bulundurmalısınız.

Dantel detaylar bu sene elbise modellerinden tutun, ferace modellerinde bile görmek mümkün. Tunik modellerine çok yakıştığını söyleyebileceğimiz dantel detaylı 3’lü kombini sizlere tavsiye edebiliriz. 3’lü kombinler, tunik, pantolon ve şal olarak satışa sunulmaktadır. Moda Selvim editörleri olan yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz indigo rengini dantel detaylı 3’lü kombini 109,90 TL’ye satın alabilirsiniz.  

Dantel detayı bu sefer tesettür yelek modelinde birleştirdik. Büyük beden giyen bayanlarımızın da rahatlıkla seçebileceği yelek kombin modelini 109,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Şal, pantolon, kolye, tunik ve yelek olarak 5 farklı parçayı satın almak için buraya tıklayınız.

Moda Selvim online satış sitesinde diğer kombin önerilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Tesettür moda dünyasının kalbi modaselvim.com online satış sitesinde tesettür giyime dair istediğiniz modellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ödeme kolaylığı ve fiyat avantajları sayesinde sizde bu yıl en şık bayanlar arasında yerinizi alın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.