sadsad x
asdasd
Tesettür Giyim Abiye Öne Çıkan Detayları

Tesettür Giyim Abiye Öne Çıkan Detayları

12 Temmuz 2019

Giyim kreasyonlarında öne çıkan tesettür abiyeler, her gün farklı ayrıntılarla birleştirilmektedir. Kimisinde taş, desen ayrıntıları olurken, kimisinde düz kumaşlar kullanılmaktadır. Bu konuda tesettürlü bayanlar, gidecekleri davetler, düğünler ve eğlenceli-özel toplantılar için çok farklı abiyelerden almaktadır.

 

 Her günü temsil eden tesettür giyim abiye modellerinde bunun için pek çok öne çıkan detay yer almaktadır. Farklı ve sade toplantılar çerçevesinde daha düz kumaşlı abiyeler kadınların şık görünmesini sağlamaktadır. Bu yüzden tesettürlü bir kadın abiye modellerine verilen detaylar doğrultusunda istediği kombini nitelikli şekilde oluşturmaktadır.

 

 Taş Aksesuarlı Tesettür Giyim Abiye

 

 Abiyeler, gece eğlencelerinde ve birden fazla topluluğun yer aldığı düğünlerde tercih edilen giyim olmasıyla taş aksesuarlı modeller daha yoğun tasarlanmaktadır. Taş aksesuarlı abiyelerin bir çoğunda etek kısımları hareketli tutulmaktadır. Abiye modellerine ışıltılı bir görünüm katan taş aksesuarları modern kombin içinde son derece uygun olmaktadır.

 

 Bu detaylar genellikle göğüs ve etek kısımlarında oldukça şık ışıltı sağlamaktadır. Bunun için her kadının ilk tercihlerinin arasında tesettür giyim abiye modeli öne çıkmaktadır. Aynı zamanda kol uçlarına yerleştirilen küçük taşlar sayesinde de abiyeler muazzam görünüme hakim olmaktadır.

 

 Desenli Tesettür Giyim Abiye

 

 Giyim modellerinin içinde çok farklı tasarımları taşıyan abiye; her toplantı, düğün ve davetlerde desen verilmiş özellikleriyle de çok kaliteli görsellik sağlamaktadır. Desenli abiyeler, gündüz ve gece ayırt edilmeksizin her özel günde giyim tercihlerinden birisi olmaktadır.

 

 Özel tasarımlara sahip giyimin abiye çeşitleri ile bayanlar her türlü kombin sağlayabilmektedir. Desenin çiçek tasarımında kırmızı ve mavi renk tonlarıyla birlikte küçük, aynı zamanda oldukça büyük çiçekler görülmektedir. Her ebatta kullanılan çiçek motifi ile giyimin abiye tasarımını alan kadınlar hoş ve güzel görsellik sağlayabilmektedir.

 

 Düz Ayrıntılı Tesettür Giyim Abiye

 

 Abiyenin düz ayrıntılı olması, her kadının hem mütevazi toplantılarında, hem de capcanlı eğlence içerikli düğünlerde özel giyim sağlayabilmektedir. Tesettür giyim olanakları içinde birçok kumaş özelliği kullanılmakta olup, abiyeler de ipeksi, yumuşak ve terletmeyen kumaşlar tercih edilmektedir.

 

 Bu çerçevede kadınlar aldıkları abiyeler içinde hem rahat hareket edebilmekte, hem de zarafetli görünüm kazanmaktadır. Tesettür giyimde kadınların gönlünü fetheden her zaman abiyelerin özel detayları olmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.