sadsad x
asdasd
Tesettür Elbiseler İle Birlikte Kullanılabilecek Kombin Yardımcıları

Tesettür Elbiseler İle Birlikte Kullanılabilecek Kombin Yardımcıları

20 Ağustos 2018

Sokak modasından özel davetlere kadar her alanda en büyük stil yardımcımız olan elbise modelleri, sezon yenilikleri ile beraber, yeni tarzlarda karşımıza çıkıyor. Yeni sezonun trendlerini göz önüne alarak, tesettür elbise kombinlerinde kullanabileceğiniz ve şıklığınızı arttıracak kombin yardımcıları ve stil detayları şu şekilde sıralanabilir:

 

 - Dış Giyim Unsurları:

 

 Tesettür elbiselerle birlikte kullanılacak olan dış giyim parçaları, şık görünümü bütün kılmak ve uyum içerisinde bir görüntü oluşturmak adına oldukça önemlidir. Tesettür elbise kombinlerinde öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken konu, seçilen parçaların birbiri arasındaki renk uyumudur. Feracelerden kabanlara, yeleklerden diğer dış giyim parçalarına, hangi ürün tercih edilmiş olursa olsun, seçtiğiniz elbise ile renk uyumu içerisinde olmalı, parçaların renkleri birbirini görerek, tamamlayıcı özellikleri taşımalıdır.

 

 Elbiseler ile birlikte kullanılacak olan dış giyim kıyafetlerde dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise, elbiselerle dış giyim parçalarının etek boylarının aynı olması, dış giyimde kullanılan parçanın altından elbise eteklerinin görünmemesidir. Özellikle dış giyimle farklı renklere sahip elbiselerde, oluşan bu görüntü, demode ve şıklığınızı geri plana taşıyan bir unsurdur. Böyle bir durum yaşamamak adına elbiseleri boyları dış giyim parçalara göre ayarlanmalı, ufak tadilatlar ile bu moda detayı uygulanmalıdır.

 

 - Şallar:

 

 Elbise kombinlerinde şıklığınızı ön plana çıkartan diğer bir unsur ise tercih edilen şal ve başörtüsü modelleridir. Tesettür elbise kombinlerinde kullanılacak şallarda, öncelikli olarak kumaş uyumu gözetilmeli, elbisenin içerisinde bulunan renklerden birisi şallarda kullanılmalıdır. Bu sayede baştan aşağı bütünlüğü yakalayabilir ve elbise şıklığınızı arttırabilirsiniz. Gece davetlerinde veya özel günlerde, tesettür elbise modelleri ile beraber daha canlı ve parlak şallara kombinlerinizde yer verebilir, çeşitli detaylarla süslenmiş şalları kombine dahil ederek şıklığınızı arttırabilirsiniz.

 

 - Aksesuarlar:

 

 Elbise kombinlerinde aksesuar kullanımı ve yapılan tercihler tamamlayıcı bir unsurdur. Çantadan ayakkabıya ve kullanılan takılara kadar kullanılan tüm aksesuarlar, en son trendleri barındırmanın da ötesinde, seçtiğiniz elbisenin ruhuna hitap etmelidir. Sezon trendleri doğrultusunda parçalar seçilebileceği gibi, elbiselerin içinde bulunan renklerde yoğun ve baskın bir görüntü sergilemeden kombinlerde kullanılabilir. Aksesuarların ön plana çıkması, elbise şıklığınızı arka planda bırakacak bir görüntüye neden olabilir. Bu yüzden aksesuar kullanımları orantılı yapılmalıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.