Tesettür Elbise Modellerinde Yılın Modası

Tesettür Elbise Modellerinde Yılın Modası

27 Mart 2018

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tesettür elbise modası oldukça fazla yeniliğe sahiptir. Özellikle yaz ve kış mevsimine uygun, rahat ve konforlu elbise modelleri 2018 yılında ön plana çıkmaktadır. Bu yılın modası olarak en fazla tercih edilen tesettür elbise modeli ise kot elbiselerden oluşan kombinlerdir. Kot tesettür elbiseler hem giyim tarzı olarak oldukça şık görünmekte hem de yaz ve kış aylarında kolaylıkla yapısı gereği tercih edilmektedir. Kot kumaş her yıl farklı modellerde trend haline gelmektedir. Bu nedenle, tesettür elbise modellerinde de kot kumaşlar yıla iddialı bir giriş yapmıştır. Farklı renk ve aksesuarlarla kolaylıkla kombin yapılabilen bu elbise modelleri, şıklık konusunda da bayanlara oldukça yardımcı kıyafetlerden biridir.

 

 Kot Tesettür Elbiseler Yaz Aylarında Nasıl Kombinlenir?

 

            Kot tesettür elbiseler yaz aylarında daha renkli kumaşlarla ve aksesuarlarla kombin yapılabilir. Özellikle, kot kumaşın renk uyumuna bakıldığında renkli eşarp ya da bir fular ile yaz renklerini yakalayabilirsiniz. Ayrıca, kot tesettür elbise spor modellerde de kolaylıkla kullanılabildiği için özellikle spor ayakkabı ya da sade bir babet ile oldukça şık bir kombin yaratılabilir. Yaz aylarına uygun olarak, kot tesettür elbiselerin bahar renklerini yansıtan aksesuarlarla kullanılması şıklık konusunda bayanlara daha çok yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra çok sade olan bir kot elbise modelini spor ama taşlı modellerden oluşan bir sırt çantası ile de oldukça hoş bir kombin yapabilirsiniz.

 

 Kot Tesettür Elbiseler Kış Aylarında Nasıl Kombinlenir?

 

            Kış mevsimi elbise ve tercih edilen kıyafet konusunda biraz daha koyu renklerden oluşan bir mevsimdir. Kış mevsiminde kot tesettür elbise modelini deri bir çizme ile kombinlemek tarz konusunda başarılı olunmasını sağlayacaktır. Ayrıca, kot elbise üzerine tercih edilecek olan kaban rengine göre de aksesuarları ya da eşarp modelini belirleyebilirsiniz. Kış aylarında dış giyim daha çok kapalı ve kıyafeti örter şekilde olduğu için tüm kıyafet kombinini kaban ya da mont tarzına göre ayarlamak daha akıllıca olabilir. Bu açıdan kot tesettür elbise modeli her türlü kombine renk konusunda iyi bir uyum sağlayacağı için renk ve tarz belirlemek kişinin zevkine kalmış bir durumdur. Tesettür elbise konusunda Modaselvim mağazalarından yardım alarak, tarzınıza uygun renk ve desendeki elbiseleri belirleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.