sadsad x
asdasd
Tesettür Elbise Modellerinde Dantel Zarifliği

Tesettür Elbise Modellerinde Dantel Zarifliği

16 Ekim 2017

Uzun elbise modelleri tesettür giyimin en özel parçasıdır. ModaSelvim vitrininde, dikim ve kesim bakımından tesettüre uygun stile sahip bu modeller, bazen hafif bazen ise daha bariz olarak aksesuarlar ile detaylandırılmaktadır. Örneğin, dantel gibi hareketli ve kendinden desenli aksesuar parçalar tesettür elbise modellerine hayat katar.

Yeni sezonun moda renkleri dantel ve güpür sayesinde daha göz alıcı bir görsellik kazanıyor. Kadınların birçoğu sadeliği sever, sadeliğin de yine şık olanı kadınlar açısından makbuldür. Dantel ve güpür gibi detaylar bir elbiseye bu sadeliği ve aynı zamanda zarif şıklığı katmaktadır. ModaSelvim sizlere Hoş birçok elbise modeli sunar, bu modellerin ise tasarım özgünlüğü ve kalitesi esas dikkat çeken unsurlardır. Hafta sonları aile ve arkadaş ziyaretlerinizde sahip olmayı umduğunuz zarif görünümü ancak incelik sahibi bir elbise ile elde edebilirsiniz. Bu incelikler bazen düğme detaylar, taş işleme tasarımlar ya da güpür ve dantel gibi gözlerde hoş etki bırakan narin desenler ile sağlanır. Tesettür giyimin birçok alternatif modelinde göze latif gelecek detaylar ile elbiseler ayrıntı ve özellik kazanır.

Elbise Modellerinde Dantel Detaylar

Sivri yaka tesettür elbise modelleri, siyah dantel ile bütün bir görünüme hâkim. Yakasında yer alan siyah fular ise, siyah dantel desenlerin farklı duruşuna konsantre olmayı başarıyor. Göz alıcı bir görünüm ile hanımların ilgisine çeken bu elbise, aynı zamanda eski dönem elbise modellerine atıfta bulunuyor. Otantik ve klasik kesimi ile eski zaman zarifliğine dokunmaktadır. Siyah dantel detayların geometrik bir stilde omuz hizalarında yer bulması ise, modern bir dokunuş olarak elbiseye tazelik katıyor. Pastel tonlarda soft bir hava hakimdir genelde, uzun elbise tasarımlarında bu tonların daha cazip bir ambiyans yakaladığını görmekteyiz. Günümüz modern tesettür elbise çeşitleri içerisinde en dikkat çekenler de bu tonlarda olmaktadır.

Güpür İle Elbise Şıklığı

Güzel bir tarz her kadının arayışıdır.  Elbise modelleri ile şıklığı yakalama olasılığı her zaman daha yüksektir. Tek parça model olan elbise az parça ile kombin yapılıp, kendi stilini ön planda tutarak tarz noktasında iktidarını korur. Şık ve dikkat çeken elbise modellerin yardımcısı ufak detaylar her zaman vardır. Kemer, yaka bağcıkları, güpür ve dantel aksesuarlar gibi hem görsellik katan ve hem de kullanım bakımından elbiseyi kolay bir giyim modeli kılan detaylar ilgi toplar. Güpür ve dantel ile süslenen elbise modellerini incelediğimiz de fark ediliyor ki, kol manşetleri, yaka kısımları ve bazen ise üst bedenin tamamı bu aksesuar çeşitleri ile ayrıntı kazanıyor. Bazı abiye tarzına hitap eden elbise modellerinde ise, etek kısmında bolca dantel detaylar görebiliyoruz. Aslında bir elbiseyi kullanacağınız mekân ve zaman onun stil ve görsel olarak dikkat çekicilik oranını değiştirir. Düğün, nişan ya da gösterişli bir giyim isteyen her hangi bir davet, aksesuar unsurların daha yoğun kullanıldığı bir elbise modeli ister. Bazı hanımlar ise, günlük kullanımlarında da tesettür elbise tercih ediyor. Bu durumda daha narin süslemelere sahip naif elbise modelleri hanımların gönlünü çelecektir. Görünen o ki, bayanlar hem gösterişli ve hem de sade detayları aynı oranda seviyor ve ihtiyaç duyuyor. ModaSelvim hizmetinize sunduğu zengin elbise kataloğunda her stile hitap eden gösterişli ve bazen sade, bazen ise hafif hareketli aksesuar detaylar ile cazibe kazanan elbiseler bulunduruyor.  Tercih ettiğiniz elbise stillerini tanımak için modaselvim.com adresinde elbise ve abiye modellerini inceleyin. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.