sadsad x
asdasd
Tesettür Dünyasında Abiye Şıklığı

Tesettür Dünyasında Abiye Şıklığı

28 Ağustos 2017

Tesettür tasarlayan modacılar koleksiyonlarına yenilikler eklemeye devam ediyor. Özel gün ve davetlerimizin vazgeçilmezi olan abiyeler, yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Her bayanın zevki ayrı olduğu gibi her abiye modeli de herkese yakışmaz. Bir abiye modeli satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli kural, sizi yansıtıp yansıtmadığıdır. Genel de hanımlarımız özel davetlerinde abiye seçimi yaparken bir olaya daha dikkat ediyorlar. Nefes alabilen doğal kumaşlı olanları tercih etmeye çalışıyorlar. Ve bütün gece üstünüzdeyken rahat edip edemeyeceklerine bakıyorlar. Bizde sizin için tesettür abiye modasında en çok tercih edilen modelleri araştırdık.

2017 Tesettür Abiye Modelleri

Her geçen gün yeni modellerin görücüye çıktığı tesettür abiye modelleri arasında lazer kesimler, varak işlemeli ve balık abiyeler göze çarpıyor. Hanımların en sevdiği balık abiyeler artık tesettürlü hanımlarında favorileri arasında yerini aldı. Son yıllarda artık hanımlar kapalı açık farketmeden istedikleri reyondan istediklerini rahatlıkla satın alabiliyorlar.

  • Varak işlemeli abiye modelleri: Bu yılın abiye modelleri arasında sanırım en çok tercih edilen ve satın abiyenin bu olduğunu söyleyebiliriz. Bazı modellerde ne kadar abartılı olarak kullanışmış olsa da bazı modellerinde oldukça sadelik yana olmuş.
  • Balık abiye modelleri: Sanırım son yıllarda tesettürlü hanımların en sevdiği abiyelerin başında geldiğini söyleyebiliriz. Gayet şık tasarımları ile her kesim artık tercih listesinde yerini alıyor. Lazer kesim abiyeler, pul payetli, ceket görünümlü peplum balık abiye modelleri şıklığından vazgeçemeyenler için tek çatı altında toplandı.

Tek çatı altında tüm tesettür giyim dünyasını bir araya getiren Moda Selvim, bu bayram rahat rahat alışveriş yapmak isteyen hanımlarımıza özel indirimleriyle hizmetinizdeyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.