sadsad x
asdasd
Tesettür Dış Giyimin En Gözde Parçaları

Tesettür Dış Giyimin En Gözde Parçaları

11 Şubat 2019

Mevsim koşullarına göre hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatça kullanabileceğiniz bir model olan abayaları kolayca giyebiliyorsunuz. Belden kuşaklı abayalar sadece ve detaylı modelleri ile zevkinize uygun olarak tasarlanıyor. Abaya modellerini tesettür dış giyim mağazalarından ya da internetten satın olabilirsiniz. Giyim tarzından farklılıklardan hoşlananlar için düğme ve güpür detaylı iki renk kullanılarak hazırlanan abaya modellerini de online katalogları kullanarak inceleyebilirsiniz.

 

 Kışlık Kap Modelleri

 

             Kapların en belirgin özelliği diğer tesettür dış giyim gruplarına göre daha kısa olmasıdır. Bu modeller bel altı, diz altı olabileceği gibi, daha uzun ya da daha kısa olabilir. Koyu ve canlı renklerin yanı sıra daha açık tonlar ve pudra renkler kap modellerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kap modelleri hareketli, yaka ve kol kısımlarında yoğun detaylar içeren ayrıntılar ile göze çarpar.

 

 Panço ve Pelerin Modelleri

 

 Kendilerine has tarzları ile bayanların dikkatini çeken panço ve pelerin modelleri ise daha çok omuz detayları ile göze hitap ediyor. Boyun ve kol kısımlarının geniş olması bu modelleri kolayca giyip, çıkarabilmenizi sağlıyor. Tasarımında kullanılan kumaşların hafif olması sebebiyle yalnız kış mevsiminde değil son bahar ve ilk baharda da sıklıkla tercih edilebiliyor.

 

 Kaban Modelleri ve Özellikleri

 

 Pamuklu ve kaşe kumaşlardan sade, ekose ya da süsleme detaylı kaban modellerinde en çok göze çarpan ayrıntı kol, yaka ve kapüşon kısmındaki kürk süslemeleri. İki renk ya da aynı rengin açıklı koyulu tasarımları ile hazırlanan kaban modelleri 2019'un kış günlerinde de yoğun ilgi görüyor.

 

 Kışlık Pardösü Modelleri ve Kombinasyon

 

 Düz, boyuna, kloş gelen ya da yırtmaç detayları ile ayrıntı kazana en yeni pardösü modellerini görmek için önde gelen tesettür markalarının web sitelerini inceleyebilirsiniz.

 

            Suni deri, kışlık kalın kumaşlar, fermuar, düğme ve çıt çıt gibi detaylarla son derece tarz bir görünüm kazanan pardösü modellerini şık bir çizme ya da kışlık topuklu ayakkabılar ile tamamlayabiliyorsunuz. Yeni sezon ürünleri indirimli fiyatlarla edinmek ve bu kış da tarzı yakalamak için önde gelen tesettür markalarının ürünleri hizmetiniz sunan sitelerini kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.