sadsad x
asdasd
Tesettür Dış Giyim Kategorilerinde Neler Vardır?

Tesettür Dış Giyim Kategorilerinde Neler Vardır?

08 Kasım 2023

Tesettür alanında faaliyet gösteren sitemiz içerisinde dış giyim ürünleri eşsiz kombinler sunmaktadır. Hazırlanan kombinlerin tamamında kullanılan dış giyim ürünleri uygun fiyat garantisi ile satışa çıkarılmıştır. Tesettür dış giyim ürünleri ceketler, kap ve kabanlar, trençkot modelleri ile tüm istekleri karşılayacak biçimde tasarlanmıştır.

Tesettür dış giyim ürünlerinin tamamı kişilerin fiziğini ince göstermeye yardımcı olmaktadır. Farklı kumaş dokularında tasarlanan ürünler listeler içerisinde paylaşılmaktadır. Ceket çeşitleri ise kumaş ceket, kot ceket ve deri ceket olarak tasarlanmıştır.

Tesettür Giyimde Kot Ceket Modelleri Nelerdir?

Tesettür giyimin en beğenilen ürünlerinden biri kot ceketlerdir. Kot ceket modelleri duruşu ve yapılan kombinler ile spor şıklığını yansıtmaktadır. Başka bir deyişle ceketlerin tamamı spor tarzı benimsemiştir. Farklı ceket renkleri ve uzunlukları da sitemiz içerisinde bulunmaktadır.

Tesettür giyime uygun şekilde hazırlanan uzun kot ceket modelleri salaş kesim ve geniş cep detayları ile hazır hale gelmiştir. Üstelik bu ceketlerin gömlek yaka detayı da ceketin görselliğini olumlu etkilemektedir. Ürünlerin sırt bölgesinde bulunan baskı detayları da ince ayrıntılarından biridir.

Tesettür Giyimde Deri Ceket Modelleri Nelerdir?

Dış giyim alanında deri ceket modellerini tercih eden kişiler farklı renk seçeneklerinden de faydalanmaktadır. Özellikle bej rengi bu sezonun öne çıkan renkleri arasında gösterilmektedir. Aynı şekilde hakim yaka siyah deri ceket modelleri de şıklığı arttırmaktadır. Altın sarısı fermuar detayları ile bu ceketler en modern duruşu sergilemektedir.

Ceketler sezonu canlı tutmaktadır. Ceket modelleri balıkçı yaka kazaklar ve bluzlar ile beraber kullanılmaktadır. Sonbahar ayları içerisinde yapılan kombinlerde ise beyaz gömlek üzerine bu deri ceket modelleri alınarak kombin tamamlanmaktadır.

Tesettür Giyimde Kumaş Ceket Modelleri Nelerdir?

Tesettür giyim kategorilerinin en yoğun ilgi gördüğü alanlarından biri dış giyimdir. Dış giyim ürünlerinin tamamı farklı modeller sunmaktadır. Ceket modellerinde bu sezon kumaş ceketler, cep detayları ve vatka detayları ile bambaşka bir tarz yaratmaktadır.

Üstelik bu modellerin tamamı estetik duruşa uygun hazırlanmaktadır. Fermuar detaylı kumaş ceketler tam anlamıyla modern bir görünüm sunmaktadır. Aynı zamanda düğme detayları bulunan ceketler sezonun en şık ürünlerinden biridir.

Tüm ürünlerimizi görmek için https://www.modaselvim.com/dis-giyim  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.