sadsad x
asdasd
Tesettür Abiyelerle Takıları Bir Araya Getirmek

Tesettür Abiyelerle Takıları Bir Araya Getirmek

07 Eylül 2018

Yeni sezon itibariyle piyasaya çıkmış birbirinden harika tasarımlar altındaki tesettür abiye modelleri, elbette tek başlarına giyilerek güzel bir davet ve organizasyona katılma durumu gerçekleşmez. Aynı zamanda değişik takılar da ön plana çıkarılır ve muhteşem bir uyum yakalanır. Bunu sağlamak içinse günümüzde oldukça zengin bir fırsat kapsamında takılar harika abiyelerle hoş bir uyum yakalama imkanı sağlıyor.

 

             Özellikle yeni sezon altında muhteşem renk ve modelleri ve uyum sağlamış birbirinden güzel abiye çeşitleri içerisinden bir seçim gerçekleştirerek, farklı takılarla özel bir bütünlük ortaya çıkarma imkanı elde edilebilir. Özellikle bu konuda ayakkabılar ilk akla gelen seçeneklerdir. Genelde abiyeler ile birlikte koyu renkli yani siyah ve kahverengi kapsamındaki topuklu ayakkabılar tercih edilir. Özel bir izlenim yaratan topuklu ayakkabı seçenekleri sayesinde, koyu rengindeki ayakkabılar elbisenin daha güzel görünmesini fırsat tanımaktadır.

 

 Abiye çeşitleri ile birlikte farklı aksesuar modelleri

 

            Sadece ayakkabılar değil aynı zamanda çanta seçenekleri de mutlaka farklı tesettür abiye çeşitleri dahilinde ön plana çıkarılmalıdır. Daha çok askısız seçenekler altındaki çantalar, daha açık renkli kapsamda dikdörtgen şeklinde tercih edilmesi güzel bir izlenim ortaya çıkarabilir. Kombi yaratma konusunda daha özel bir fırsat tanıdığından dolayı, birçok değişik seçenek kapsamındaki bu tür çantalar kullanılabilir. Tabii güzel bir şal ya da eşarp modeli de hem boyun hem de kol kısmına sarılarak farklı bir şıklık ortaya çıkarılabilir. Elbette saat seçeneklerini de unutmamak gerekir. İnce ve zarif bir saat ile birlikte kombini tamamlamak mümkündür.

 

 Birbirinden güzel takılar ile birlikte abiyeleri uyumlu hale getirmek

 

            Tabii birçok değişik tesettür abiye modeli kapsamında aksesuarı tamamlamak için takıların önemi unutmamak gerekir. Zarif bir küpe ile birlikte güzel bir kolye ya da bileklik seçenekleri daha yeni de muhteşem bir uyum yakalama şansı elde edilebilir. Tabii bunu gerçekleştirirken mutlaka göz alıcı bir izlenim yaratacak abiye seçeneklerini de tercih etmenin önemi de ayrıca büyüktür. Yeni sezon kapsamında da özel olarak tasarımları yapılmış olan muhteşem abiye seçeneklerini çok uygun fiyatlar dahilinde güven içerisinde satın almak mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.