sadsad x
asdasd
Tesettür Abiyelere Küçük Aksesuarlar Ekleyin

Tesettür Abiyelere Küçük Aksesuarlar Ekleyin

10 Ağustos 2018

Aksesuarların her zaman için eğlenceli olduğunu ve cildinizin renginden bağımsız olarak kıyafetinize renk getirebileceğini unutmayın. Borda veya mürdüm renginden tesettür abiye giydiğinizde kendinize uygun olmadığını fark ederseniz, durumu değiştirmek için bu renkten bir kemer veya ayakkabı giymeyi deneyin. Bu şekilde, teninizle birlikte hareket edecek olan bu rengi beğenebilirsiniz.

 

 Ofis Kıyafetlerinizi Aydınlatmak İçin Aksesuarlar Kullanın

 

            Bir şirkette ve kurumda çalışıyorsanız, giydiğiniz tesettür elbisenizin ortama uygun olduğundan emin olmalısınız. Birçok tesettür kıyafet günlük giyim için artık daha sade olarak tasarlanmaktadır. Çalışma hayatındaki kıyafetler çok daha sade aksesuarlarla birlikte kullanılmalıdır. Aksesuar kıyafete daha aydınlık bir görüntü verecektir.

 

 İnce Zincir Kolyeler Kullanın

 

            Çok fazla abartılmadıkça zincir kolyeler her zaman işe gitmek için veya tesettür abiye ile bir davette gitmek için kullanılabilir ve iyi bir tada sahiptir. Önemli bir toplantınız varsa, kolyenizi gümüş veya altın olarak tercih edebilirsiniz. Daha güzel bir kıyafet için aksesuarlarla biraz renk katabilirsiniz.

 

 Şık Gözlükler Tercih Edin

 

            Kare veya beşgen, altıgen gözlükler size şık ve zarif bir görünüm kazandıracak. Gözlerinizi güneş ışığından koruyacağı gibi, eşarp üstü taç şeklinde de kullanılan gözlükler, kıyafetlere farklı bir hareketlilik vermektedir.

 

 Her Gün Kıyafetlerinizi Renklendirin

 

            Doğru aksesuarlarla tesettür abiye modelini farklı bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Bu iki tarzın yan yana olması gerçekten çok eğlenceli olabilir. Ayrıca diğer tesettür tuniklerinizi, elbiselerinizi kazaklarınızı, üstlerinizi ve bluzlarınızı süslemek için de kullanabilirsiniz. Metal mücevherleri karıştırın, gümüş ve altın bilezikleri bir arada kullanın. Bir göz çizgisi yapın veya daha koyu bir etki yaratmak için göz gölgenizi bulanıklaştırın.

 

 Uzun Tesettür Abiyelere Kolyeler Ekleyin

 

            Şehirde ve ilçelerde yaşayanların düğün ve özel davetlerde giyecekleri tesettür abiye modellerine ihtiyaçları vardır. Abiyeler güpürler ve dantellerle detaylandırılsalar bile sade haliyle dahi eşsiz bir görünüme sahiptir. Yine de abiyenizi daha görkemli hale getirmek için birkaç aksesuar deneyin. Renkli boncuklu bir kolye ile hafif renklerde bir eşarp tercih edilebilir. Mükemmel güneş gözlüğü ve doğal taştan bir yüzük seçilebilir. Akşam serinliğinde kullanmak için bir şal ile tamamlanabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.