sadsad x
asdasd
Tesettür Abiyelerde En Yeni Seçenekler

Tesettür Abiyelerde En Yeni Seçenekler

08 Kasım 2019

Her yaşa ve beğeniye hitap eden tesettür abiye modelleri özellikle düğün ve nişan gibi organizasyonlarda tercih ediliyor. Yirmiden fazla renk seçeneğinin yanı sıra her biri özgün tasarımlar ve motiflerle süslenmiş olan bu ürünler telefon ve internet üzerinden sipariş edilebilir. Yüzde on ile otuz arasında değişen indirim oranları sayesinde tamamen bütçe dostu olarak nitelendirilen ürünlerdir. Toplam garanti süreleri 1 yıl ile 3 yıl arasında değişkenlik gösteren tesettür abiye modelleri kaliteli ve dayanıklı kumaşlarla imal ediliyor.

 

 Tesettür Abiyelerde ilk Seçenekler

 

 1- Pul payetli abiyeler: Artık bir klasik kabul edilen pul payetli tesettür abiyeler bu yılın da en çok satan modelleri arasında yer almaktadır. İsteyenler uygun renkli topuklu ayakkabılar ve çantalar ile birlikte kombinlerini tamamlayabilir. 38 bedenden başlayan ölçüleri 52 bedene kadar uzanıyor ve bu yönüyle alıcılara çoklu seçenekler sunuluyor.

 

 2- Güpürü incili ve simli abiyeler: Güpürü incili olan bu modellerde öne çıkan renkler bordo, kırmızı ve gül kurusudur. İnci detayları dışında simleri de mevcut olan bu ürünler düğünler, nişanlar ve balolar da tamamen tercihe bağlı olarak giyilebilir. Dar kalıpta üretildikleri için alıcılar bir beden büyük olarak güpürü incili abiyeleri satın alabilirler. Simli kumaştan üretilen bu modeller bisiklet yakalıdır ve kolye aksesuarları ile birlikte giyilmek için uygundur.

 

 3- Beli taşlı tesettür abiyeler: İlk seçenekler arasında beli taşlı olan modeller özellikle genç kuşak tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kemer gibi ek bir aksesuara gerek kalınmadan giyilebilen beli taşlı tesettür abiyelerde zümrüt yeşili ve saks mavisi gibi orijinal renkler revaçtadır. Şifon kumaştan imal edilmiştir. Bahar ve yaz mevsimlerinde giyilmek için idealdir.

 

 Tesettür Abiyelerde Öne Çıkan Diğer Seçenekler

 

 Yelek görünümlü ve taşlı abiyeler son derece sıra dışı çizgileriyle fark yaratan bir diğer tesettür abiye modelidir. Pelerinli olan modellere alternatif olarak getirilen bu ürünler kaliteli ve dayanıklı kumaş yapılarıyla da benzerlerinden ayrılıyor. Bir diğer seçeneği ise kadife ve simli abiyeler oluşturmaktadır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilen bu modellerde de yüzde otuza varan indirimler yapılıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.