sadsad x
asdasd
Tesettür Abiyelerde Doğru Tercihler Yapmak

Tesettür Abiyelerde Doğru Tercihler Yapmak

28 Ekim 2019

Tesettür abiye bir kadının nişan, kutlama, düğün ve mezuniyet gibi özel organizasyonlarda giymiş oldukları en şık ve en gösterişli kıyafetlerdir. Tesettürlü kadınlar bu davetlerde birbirinden güzel tesettür abiyeleri giyip, giyim tarzlarını ortaya koymaktadır. Aslında her kadın bulunduğu ortamda diğer kadınlardan zarif ve şık olmak ister. Bundan dolayı tesettür abiye tercihinde bulunurken de tarzına uygun olan son moda renklerin ve modellerin seçilmesine çok fazla önem göstermelidir.

 

 Gösterişli Detaylara Sahip Tesettür Abiye Modelleri

 

 Tesettürlü kadınlar uzun kollu, sıfır yaka, uzun etekli ve ya balıkçı yaka tesettür abiye modellerini kullanmaktadır. Son yılların en trend tesettür abiyelerin başında kadife modeller ve ya payetli abiye modelleri gelmektedir. Kadife şeklinde 2019 yılın modası piliseli abiyelerdir ve bol kesimli etekler ve ya balık etekler de en çok tercih ediken modeller içerisinde yer almaktadır. Kadife olan tesettür abiyeler için pelerinli, sade, payet süslemesi olan kadife kuşaklı ve ya kuşaklı, bebe yakalı, bolera görünümlü, taş baskılı ve firfırlı modeller de bulunmaktadır.

 

 Payetli Tesettür Abiye Modelleri

 

 Payet detaylı tesettür abiye modelleri tesettürlü kadınları gecenin parlayan yıldızı yapacak ışıl ışıl tesettür abiye modeli olup boydan payet modellerinin yanı sıra yalnızca üst bölümü payet işlemeli olan ve payet çiçek işlemeleri gibi modeller de bulunmaktadır. Sim detayına sahip olan tesettür abiyeler için minimum, payetli abiyelerin olduğu kadar göz alıcı olduğu söylenebilir. Simli abiyelerin sade olması gibi dantel ayrıntılı, payet işlemeli, kolye ayrıntılı, taşlı ve incili gibi harika süslemelere yer verilmektedir.

 

 Tesettür Abiyeler İle Kombin Nasıl Yapılır?

 

 Tesettürlü kadınlar takının yerine başörtü kullanmaktadır. Bundan sebep tesettür abiyelerin renginde ya da abiyenin süslemesinin rengindeki başörtü seçilebilir. Tesettür abiye modeli sade ise simli ve ya parlak eşarp kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra tesettür abiye modeli gösterişliyse eşarp modeli sade modellerden yana seçilmelidir. Ayakkabı seçiminde ise topuklu platformlar ve ya stilettolar gibi ayakkabıların siyah renklerle tesettür abiyeye uyumluluk sağlayacak olan renkte olanlar tercih edilebilir. Şık ve modern bir kombin için tesettür abiye modelleri doğru bir şekilde kombinlenmelidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.