sadsad x
asdasd
Tesettür Abiyede Son Trendler

Tesettür Abiyede Son Trendler

06 Eylül 2019

Genellikle davet, nişan, kına, düğün gibi özel günlerde tercih edilen tesettür abiye elbiseler günlük kıyafetlerden farklı olarak daha gösterişli ve detaylıdır. Tesettür abiyeler trendi takip eden, dokunuşları ve göz kamaştıran zengin renkleri ile çok farklı modellere sahiptir.

 

 Tesettür Abiye Modelleri

 

 1- Şifon Tesettür Abiyeler

 Sıcak yaz günlerinde organize edilen davet ya da düğünlerde tercih edilebilecek şifon abiye modelleri, kumaşları nedeni ile kalın astar kullanılan ürünler oldukları için ekstra bir astar kullanmayı gerektirmez. Böylece tek parça halinde giyilen şifon abiye elbise ile davetlerde şıklığı yakalamak mümkündür.

 

 2- Taşlı Tesettür Abiyeler

 Daha iddialı kombinin oluşturmak isteyen hanımlar taşlı abiye modellerini tercih edebilirler. Yaka, bel ve etek ucunda bulunan taş detayları ile en sade abiyelerle bile daha şık ve gösterişli bir hava yakalamak mümkündür.

 

 3- Kadife Tesettür Abiyeler

 Kış davetlerinde veya kına gecelerinde aranan modeller arasında olan kadife abiye modelleri içerisinde, bordo, lacivert, siyaha ve kırmızı gibi klasik renklerin yanı sıra geniş bir renk skalası vardır. Bu elbiselerde kullanılan simli iplik ve yaldızlı işlemeler ile zarif bir görünüm yakalamak mümkündür.

 

 4- Payetli Tesettür Abiyeler

 Elbisesi ile dikkat çekmeyi seven hanımlar payetli abiye modellerini rahatlıkla tercih edebilir. Payet işlemesi sadece kol ve etek ucunda olabileceği gibi, daha gösterişli bir elbise için komple işleme de yapılabilir.

 

 Tesettür Abiye Renkleri

 1- Kırmızı Tesettür Abiyeler

 Abiye tasarımlarında son yıllarda renk seçenekleri çok fazla artış göstermiştir. Fakat özellikle kına gecesi için elbise arayan hanımlar, kırmızı abiye seçeneklerini incelemektedir. Altın sarısı işlemeleri ve pelerin detayları olan bu elbiseler ile zarif bir görüntüye ve kusursuz bir duruşa sahip olmak mümkündür.

 

 2- Siyah Tesettür Abiyeler

 Abiyede siyahtan vazgeçemeyen hanımlar küçük detaylar ile zenginleştirilmiş siyah tesettür abiye modellerini inceleyebilir, çeşitli aksesuarlar ile hareketlendirebilir. Siyah abiye modelleri; dantelli, kadife, şifon ya da krep kumaşlardan oluşur. Pul işlemesi ile ışıltı kazanan modeller de davetlerin favori kıyafetleri arasındadır.

 

 3- Beyaz Tesettür Abiyeler

 Beyaz abiye tasarımları son dönemlerin trend ürünleri arasında yer almaktadır. Sade ve şık görünmek isteyen hanımların ilgisini çeken bu modelleri nikahta da rahatlıkla kullanılabilir. Zarif tasarımı ve masumiyeti simgeleyen beyaz renk ile göz dolduran bir kombine sahip olmak mümkündür.

 

 4- Pullu Tesettür Abiyeler

 Pullu abiye modelleri her sezon ses getiren tasarımlar içinde yer almaktadır. Seçkin bir tarza sahip olan hanımların her dönem favorisi olan pullu tesettür abiye modelleri estetik çizgilere sahip olması nedeniyle dengeli bir duruş sergilemeye yardımcı olmaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.