sadsad x
asdasd
Tesettür Abiye’de Payetlerin Işıltısı

Tesettür Abiye’de Payetlerin Işıltısı

04 Ağustos 2017

Son yıllarda moda denilince akla, abartılı ve gösterişli kıyafetler geliyor. Üstelik modacılar bunu daha fazla abartıp, abiye modellerinde pul payetleri, işlemeleri, pelerinle artık aynı anda kullanmaya başladılar. Baktığınız zaman ne kadar abartılı dursa da, aslında tamamen zarifliği ve şıklığınızı ortaya koymanıza yardımcı oluyor. 

Eskiden düğünlere, nişanlara kısacası özel davetlere gidileceği zaman ilk işimiz şık bir kumaş almaktı. Daha sonra bu kumaşı iyi dikebilecek bir terzi bulmaktı. Yani bir düğüne gitmeden önce en az 4 ay önceden hazırlıklara başlanıyordu. Ancak hazır giyim sektörünün gelişmesiyle tesettür abiye modellerinde çok şık ve güzel modeller üretilmeye başlandı. Artık düğün sezonlarında insanlar ya mağaza mağaza dolaşıyor ya da internet üzerinden online sipariş veriyor.

Palerinin Pul Payetle Dansı

Moda Selvim, abiye giyimde hanımlardan tam puan almaya devam ediyor. Pul payetli tesettür abiye modeli duruşu ile sizi adeta bir kuğuyu havasına büründürüyor. Bu ihtişamlı ve görkemli abiye modeli ile gecenin yıldızı siz olunuz.

Özellikle düğün sahipleri için önereceğimiz bu pul payetli elbise modeliyle tüm zarafetinizi ortaya koyun. Küçük detaylara yer verilen tesettür abiye modelinde adeta şıklık yarışında sizin önde olmanız için elinden geleni yapıyor. Mürdümden siyah renge kadar istediğiniz her renge sahip abiye modeli farklılık arayanların tam istediği model olduğunu söyleyebiliriz. 

Pul payetli tesettür abiye modeli satın almak için tıklayınız

Farklılık arayan bayanların seveceği tesettür abiye modeli, 40 beden 50’ye kadar mevcuttur. Büyük beden abiye giyen bayanlarımızda bu gösterişli modele kesinlikle göz atmalılar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.