sadsad x
asdasd
Tesettür Abiyede Güpür Modası

Tesettür Abiyede Güpür Modası

06 Ağustos 2018

Bu sene tesettür abiye kendi tarzında iyice yerini güpür görselliğine bıraktı. 2018 abiye tasarımcıları tesettür için genelde güpür ve inci işlemlerine ağırlık verdi. Bu tarz modeller ise hem kadınlar tarafından sevilerek tercih edildi hem de abiye dünyasında iyi bir yer yaptı. Güpür tarzda modeller birçok abiye seçenekleri ile kadınların karşısına çıkıyor. Burada abiye giymek için seçim yapacak kadın daha çok zevkine ve fiziksel özelliklerine göre bu tasarımlar içinden seçim yapıyor. Bu modeller içinde bele kadar inen güpür detayı yer alırken, başörtü güpür detayı ve tüm elbisede baştan aşağıya güpür detayı gibi seçenekler yer almaktadır. Güpür detaylı abiyeler görüntü itibariyle çok havalı ve ağır bir duruşa sahip olurken, onları kombinlemek te oldukça kolay olmaktadır.

 

 Tesettür Abiyede Bu Sene Hangi Renkler Moda?

 

            Abiye tarzında renk seçimi ve moda renkler genelde modellere göre değişiklik gösteriyor. Genel olarak tesettür abiye moda renklerine bu sene fuşya tonları, yeşil tonları ve açık kahve tonları hakim oldu. Ancak moda renk ile birlikte uyum içinde olan tasarımlar söz konusu oluyor. Yani güpür detaylı bir abiye seçiminde genelde öncelik pembe yerine açık kahve ve yeşil tonlarda olmaktadır. Bunun dışında inci detaylı modellerde daha açık renkler hakimiyet kurmaktadır. Bunlardan birini seçmeyecek ve abiye tercihini tül detaylı abiyelerden yapacak kadınlar için uçuk renkler daha yerinde bir tercih olmaktadır. Pembe bir abiye ile çok sayıda içi saten üstü tül detaylı elbiseler yer alıyor.

 

 Tesettür Abiyede Kombinleme Nasıl Olmalıdır?

 

            Abiye kombinlemek kolay görünse de tesettür abiye kombinlemek bazı ipucu bilgileri isteyen bir iş olmaktadır. En önemli kombin parçasını başörtü oluşturur. Ancak abiyeler çoğu zaman başörtü ile birlikte ikili takım olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde bir tasarım almayan kişiler başörtü ile birebir aynı renk zorunluluğu içine girmemelidir. Abiye ile açıklı koyulu olacak tonlarda başörtü kombini yapabilir. Başörtü işleminden sonra ki takı kombini yine elbisenin modeline uygun ayarlanmalıdır. İnci detaylı abiye tarzlarında elbise üstünde yeterince inci taşlar yer aldığı için daha sade ve gece için uygun parlak taşlar kullanılabilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.