sadsad x
asdasd
Tesettür Abiye Modellerinde Pelerin ve İşleme Modası

Tesettür Abiye Modellerinde Pelerin ve İşleme Modası

30 Haziran 2017

Düğünlerde, özel gecelerde bayanların en büyük isteği en şık tesettürlü bayanın kendisinin olma istediğidir. Özellikle aldığı tesettür abiye modelinin moda olması onun için ayrı önem taşır. 2017 yılı moda tesettür abiye modellerine bakarsak pelerin modeller, işlemeli modeller, şal ve seyyar pelerin modelleri, tül detaylı tesettür abiye modelleri bu yılın en çok tercih edilenler arasında.

Modern Pelerinin Gücü, Abiye Modellerinde

Tesettür abiye modellerinde bu yıl en çok geçmişten gelen işlemeleri göreceğimiz gibi geleceğe yönelen kesimler bu yılın tesettür abiye modelleri arasında… Tesettür abiye modellerinde pelerinin geleneksel duruşuyla birleşen varak işlemelerinin yer aldığı abiye modelleri davetlerin vazgeçilmez parçalarından.

Tesettürlü bayanlar için özel kumaştan üretilen balık abiye modelleri bu yılın en çok tercih edilen modellerinden. Her rengini kolaylıkla modaselvim.com adresinde bulabilirsiniz. Tesettürlü balık abiye modellerinde düz modellerinin yanı sıra bu senenin modası olan işlemeli modellerine de bakmanızı tavsiye ediyoruz. 

Şifon tesettür abiye modelleri, varak abiye modelleri, baskılı kemerli tesettür abiye modelleri, tül detaylı abiye elbiseler, pul payetli elbise modelleri, dantel ve şifon birleşimli abiye modelleri, beli nakışlı abiye modelleri dışında binlerce tesettür abiye modeli bu yılın en çok satılan abiye modelleri tercihleri arasında olacaktır. Yılın moda renkleri mürdüm, haki yeşili, pudra dışında istediğiniz her rengine sahip olabilirsiniz.

Uzun tesettür abiye modellerini, farklı tasarımcılar tarafından tasarlanan tüm abiye modellerine modaselvim.com adresinden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı tesettür abiye modellerini taksit avantajı dışında kapıda ödeme imkanı ile de satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.