sadsad x
asdasd
Tesettür Abiye Modellerinde Çarpıcı Detaylar

Tesettür Abiye Modellerinde Çarpıcı Detaylar

20 Kasım 2019

2019-2020 yılı tesettür abiyeler kendini gösteren tarzda üretilmektedir. Her kadının tarzına uyacak olan modellere yer verilen bu sezonda çarpıcı detaylar göz kamaştırmaktadır. Tesettür abiye modellerinde sade modellerin ön plana çıkmasının temel nedeni küçük detaylarıdır. BU detaylar abiyenin havasını baştan aşağı değiştirmektedir. Tesettür abiye modellerinde düz sade abiyelerin bazı bölgelerinde bulunan püskül detayları elbisenin havasını canlandırmaktadır.

 

 Tesettür abiyelerde beli kemerli modeller modern görünüm isteyen kişiler için ideal bir seçimdir. Bazı abiyelerde bulunan omuz detayındaki kurdele, elbisenin mistik görünümünü arttırmaktadır. Özellikle etnik tarza sahip olan kişiler bu tarz abiye modellerinde yönelebilir. Omuz detaylarında bulunan nakış ve vatka da çarpıcı detaylar arasında yer almaktadır. Vatkalı modeller aynı zamanda daha dik bir duruş sergilemeye yardımcı olmaktadır.

 

 Tesettür Abiye Modellerinde Kemer Detay Modelleri

 

 Tesettür abiye modellerinde kemer, bazı modellerde öne çıkan detaylar arasındadır. Abiyenin daha sade bir görünümü olmasını isteyen kişiler kemer detaylı modelleri inceleyebilir. Bu modellerde önemli olan kural abiyenin rengi ve kumaşının dokusudur. Abiye modellerinde daha canlı ve modern bir kumaş seçimi ve rengi olmalıdır. Bu abiyenin duruşunu ve görüntüdeki kalitesini arttırmaktadır. Tesettür abiye modellerinde kemer detayı bulunan diğer modeller ise kolların uç kısımlarında olan detaylardır.

 

 Bunlar bilek kısmında bulunan kemerlerdir. Kola hareket ve farklılık getiren bu modeller abiyenin özel davetler için uygun görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır. Abiye modellerinde oldukça nadir görülen kemer detayı sonbahar aylarında kendini daha çok göstermektedir. Aynı zamanda bu kemerler her türlü renkte üretilmektedir. Bu nedenle kendi tarzınıza uygun seçimi yapmış olacaksınız.

 

 Tesettür Abiyelerde Nakış İşlemeleri

 

 Tatlı ve güzel bir abiye alışverişi yapmak isteyen kişiler nakış işlemeleri olan abiyelere yönelebilir. Bu nakış işlemeleri rengârenk ipler ile yapılmaktadır. Özellikle genç kızların ilgi odağı olan bu modeller yeni sezonda oldukça fazla satılmaktadır. Abiyelerin kol ve etek kısımlarında bulunan renkli nakış işlemeler, abiyenin havasına hava katmaktadır. Abiye ve elbise alımında daha eğlenceli model isteyen kişiler bu tarz işlemeli abiyelere bakabilir. Nakış işlemeleri aynı zamanda gümüş ve altın renginde de olmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.