sadsad x
asdasd
Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Kombin Edilmeli?

Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Kombin Edilmeli?

09 Mayıs 2023

Özel davetler, nişan ve düğün gibi pek çok özel davet bayanlar için ayrı bir anlam kazanıyor. Her bayan davetlerde şık ve zarif görünmek ister. Özellikle nişan, söz gibi merasimlerde bayanlar daha çok kendi hayallerindeki gibi bir tesettür abiye seçimine giderler. Yeni sezonda herkese hitap edecek tarzda çok güçlü abiye tasarımlar dikkat çekiyor.

Tesettür Abiye Nasıl Olmalı?

Bayanlar için özel davetler çok önemlidir. Bu yüzen elbise seçimine daha erken başlamak iyi olacaktır. Nişan ve söz gibi merasimler için daha detayları ön planda olan, kabarık abiye modelleri doğru tercih olacaktır. Bu yeni tesettür abiye tasarımlarında ayrıtılar dengeli bir şekilde kullanılmıştır. Dolayısı ile her bayan şık olabilir.

Özel davet ve organizasyonlar için kol ve etek uçlarında taşlar, pullar olan abiye modelleri kullanılabilir. Bazı abiye modellerinde detaylar sadece kol kısmında kullanılmıştır. Bazı modellerinde bel ve etek kısmında detaylar var. Bayanlar bu noktada çok şanslı çünkü geniş bir yelpaze karşımıza çıkıyor. Tamamen kendi zevklerine uygun seçimler yapabilirler. Tesettür abiye bayanların yapılarına uygun olmalı ve tam oturmalı.

Tesettür Abiye Modellerinde Hangi Renkler Var?

Abiye modelleri kadar renk seçenekleri de çok geniştir. Özellikle pudra, lacivert ve gül kurusu renkleri ön plandadır. Bayanlar kendi tarzların hitap edecek renkleri kolaylıkla seçebilirler. Siyah ve gümüş renkler her sezon olduğu gibi bu sezonda tesettür abiye modellerinde kullanılmıştır. İndigo ve zümrüt renkleri de bu sezon ön planda olan seçenekler arasındadır.

Abiye modellerinde kumaşlar da farklılık gösteriyor. Saten, dantel ve payet gibi seçenekler tesettür abiye ürünlerinde tercih edilmiştir. Abiye elbiseleri zarafet ve şıklıkları ile göz dolduruyor. Çok özel detaylar ve kesimler bu sezon bayanların beğenisine sunulmuştur.

Genelde abiye modelleri çok güçlü olduğundan diğer aksesuarların daha sade olması gerekebilir. Abiye tercih ederken bütün parçaların aynı olması şıklığa gölge düşürebilir. Dolayısı ile diğer tamamlayıcı ürünler sade olarak tercih edilmeli. Simler, taşlar ve volanlı kesimler abiye modellerinin daha da ön plana çıkarıyor. Kol ve bel kısmında kullanılan taşlar, sade abiye modellerine zariflik katmaktadır.

Moda Selvim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve geniş ürün yelpazemize göz atmak isterseniz https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise adresine bakabilirsiniz.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.