Tarzınıza Renk Katacak Kolye Detaylı Tunik

Tarzınıza Renk Katacak Kolye Detaylı Tunik

15 Ağustos 2017

Önden düğmeli peblum tunikler, kolye aksesuarı ile göz zevkinize hitap ediyor. Yaz aylarının can alıcı şen renkleri ile göz yormayan sadeliğin bir araya geldiği bu modeller çok sevilecek. Moda Selvim son moda tunik modellerine bir yenisini daha ekliyor.

Hanımların ihtiyaç ve taleplerini gözeten modeselvim.com şıklığı tunik modelleri buluşturmaya devam ediyor. Hanımların günlük tarzını taşıyan tunik modelleri gün geçtikçe daha da çeşitlenerek fark yaratıyor. Biz hanımlar günlük kıyafetlerimizde göz alıcı şıklığın gölgede kaldığı ama sadeliğin de kendini vurguladığı modelleri seviyoruz. Peblum modeller bu yaza damga vurdu ve ön plana çıktı. Bu çok sevilen tunik modelleri bize aradığımız sadeliği ve ihtiyaç duyduğumuz rahatlığı sağlıyor.

Tunik Şıklığına Bir Yenisi Daha Eklendi

Birbirinden şık tunik modelleri bu yaz göz zevkimizi hayli yordu. Görsel açıdan birçok aksesuar ve detay ile taçlandırılan tunik ayrıcalığını her daim koruyor. Tunik hanımlarımızın en sevdiği giyim olarak da kendini gösterdi. Giy çık kullanımına uyan bu giyim modeli ayakkabı ve pantolon ile kombinlenmesi kolay tarzıyla da seviliyor. Hanımlarımız tarzlarını yansıtan aksesuar ve detayları vurgulayan giyim modellerini daha çok benimsediği bir gerçek. Ferace ve elbise modelleri gibi hanımların feminen dokusunu koruyan tunik de sevilenler arasında. Peblum modası tüm yıla damga vurdu ve kendini başlı başına bir model olarak kabul ettirdi. Vitrinimize yeni eklenen, kolye aksesuarlı ve önden düğmeli tunikler zarafet saçıyor.

Önden düğmeli kolyeli tunik modeli için tıklayınız

Bayramlık Tunik Modaselvim.Com’da

Bayramın yaklaştığı şu günlerde, bayanların kıyafet arayışı da artmış bulunuyor. Tunik sizin için iyi bir bayramlık alternatifi oluşturabilir.  Beyaz tayt pantolon modelleri ile kombinlenen tunik modelleri hanımların en sevdiği arasında yer alıyor. Moda ve tasarım dünyası yaşam stilinize ve giyim de önceliğinize dikkat ederek sizlere yeni modeller sunmaya çalışmakta. Bu modeller içerisinde en fazla çeşitlenen örneklerden bir de tunik. Moda Selvim modayı yakından takip ederek tunik modellerindeki çeşitliliği sürekli güncel tutmaya özeniyor. Bayramda kendinize yakın hissettiğiniz her tarza uygun tesettür tunik modeline online alışveriş sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tunik modelleri için tıklayınız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.