sadsad x
asdasd
Tarz Kombinler Oluşturmanın Tüyoları

Tarz Kombinler Oluşturmanın Tüyoları

23 Ocak 2019

Arkadaş toplantılarında, kafe ve restoranlarda arkadaşlarla sosyalleşmeye giderken tesettür kombinlerde şıklığa özen gösterilir. Sosyal ortamlarda stiliyle fark yaratanlar kombinlerinin parçalarını dikkatli seçer. Kombinleri mutlaka pahalı parçalardan seçmek gerekmez. Pahalı olmayan ancak birbiriyle uyumlu ve yakışan ürünlerden oluşan kombinler yapılır.

 

 Tarz Sahibi Kadınların Kombin Seçimleri Nasıldır?

 

            Tarz sahibi kadınlar eşarptan çantaya, kemerden ayakkabıya tüm parçaların uyumlu olmasına dikkat eder. Renk seçimi de model kadar önemlidir. Tüm kombinin aynı renk olma modası yoktur. Kontrast renkler veya ton sür ton seçimler trendler arasındadır.

 

             Tesettür giyim kombin yaparken en basit seçim kumaş pantolonla yapılmış olandır. Dar paça pantolonlar stil sahibi olanların seçimidir. Kot pantolonlara göre daha şık duran pantolonlar vücut yapısına göre seçilir. Yanlarda cepleri olan pantolonların üstüne triko veya gömlekler uygun olmaktadır. Nakışlı olan gömlekler hem spor hem klasik kombinlerde yer alır. Çiçek nakışlarının yanı sıra geometrik desenler gömleklerde modern bir görünüm oluşturur.

 

 Kombinlerin Vazgeçilmezi; Bluz Modelleri

 

             Kış aylarında kombin yapılırken triko bluzlar çok kullanılır. Balıkçı yaka, likralı, olan bluzlarda farklı renkler vardır. Farklı renkler gardıroplarda bulundurulur. Eteklerle hoş bir uyum içindedir. Tesettür giyim kombin yapılırken dar uzun eteklerle bu tarz bluzlar kullanılır. Bileklere kadar uzun olan bu etekler sosyal ortamlarda ve ofis modasında kendine yer bulmaktadır. Peplum bluzlarla balık etekleri kombin yapmak yılın trendleri arasındadır. Boynu kendinden fularlı olan bu bluzlar zarif görünümlüdür.

 

 Büyük Beden Kombinlerde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

            Büyük bedenlerde vücut hatlarını kapatan aynı zamanda şık görünümlü kombinler yapılır. Rahat hareket etmeyi sağlayan taytlar kullanışlı olmaktadır. Tayt üzerine uzun gömlekler kullanılır. Son trendler arasında ayak bileklerine kadar uzanan gömlekler vardır. Öncen görünen veya gizli düğmeleri olan, büyük cepli gömlekler hoş görünmektedir. Taytlarla uzun tuniklerin kombini ise en sevilenler arasındadır.

 

            Polestan, pamuklu kumaş, yün penye gibi çeşitli kumaşlar mevsimlere göre kullanılarak yapılır. Yılın modasına uygun olarak ekoseli kumaştan yapılmış tunikler düz renk pantolon ve taytlarla kombin edilir. Dar uzun eteklerle de kullanılır. Hem spor hem klasik kombinlerde yerini alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.