sadsad x
asdasd
Süet’in Vazgeçilmez Aksesuarı Püskül

Süet’in Vazgeçilmez Aksesuarı Püskül

11 Eylül 2017

Mevsim değişimini yaşadığımız bu günlerde giyim konusunda ne yapacağımızı şaşırabiliyoruz. Bu şaşkınlığı üstümüze alacağımız farklı parçalarla oluşturduğumuz kombinlerle kapatmaya çalışıyoruz. Ne soğuk ne sıcak olan şu günlerde caddelere yansıyan farklı giyim tarzları da oldukça dikkat çekiyor.

Mevsim dönüşlerinde özelliklede yazdan sonbahara geçişte üstümüze bir hırka veya yelek almadan dışarıya çıkamıyoruz. Gündüz çok sıcakken akşamüstüne doğru hava bir anda değişebiliyor. Sezon geçişini yaşadığımız bugünlerde mağaza vitrinlerinden online satış sitelerine kadar her yer bu tarz geçiş kıyafetleri ile donatılmaya başlandı.

Bu sezonda olduğu gibi geçmiş yılların vazgeçilmez trendleri arasında yer alan tarz süet. 70’li yılların gözdesi olan süet, bu yıl da tekrardan vitrinleri süslemeye başladı. Bu sezon oldukça dikkat çekici modeller sunan süet, en parlak en renkli dönemini yaşadığını belirtelim. Yelek modellerinden tutun kap modellerine kadar kullanılmaya başlandı. Hatta bir çok tesettür elbise modelinde artık süet detayını dahi göreceğiz. Haydi gelin birlikte bu yılın tekrardan favorisi olmaya gelen süeti nerelerde rahatlıkla kullanabiliriz? Sorusunu birlikte cevaplayalım.

Hayat Kurtarıcı Süet Yelek Modelleri

Üzerinden yıllar geçse de hanımların vazgeçilmezi olan yelek, şıklığından asla hiçbir şey kaybetmedi. Kaybetmediği gibi her geçen gün yeni modeller üstüne eklenerek yenileri ile tanışıyoruz. İşte bunlardan bir tanesi süet yelekler. Tek renk modellerinden çıkıp renkli modelleriyle adeta göz kamaştırıyor. Süete en çok yakışan nedir? diye sorulsa sanıyoruz her bayan ‘püskül’ der. Süete çok yakıştığı gibi süet ile modaya adım atan püskül, yeleğe detaylandırılmasıyla kendinize tatlı sert bir tarz oluşturabilirsiniz. Rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Tunikleriniz, kazaklarınızla, elbiselerinizle veya gömlekleriniz ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Süet Kap Modelleri

Tesettür giyimde yeleklerden sonra, akla ilk gelen parça kap modelleridir. Kap modellerinin son yıllarda moda olması ile beraber süet tarzını artık kaplarda da göreceğiz. Süet moda olmasıyla en güzel en şık kap modelleri vitrinleri süslemeye başladı bile. Tüm asaleti ile detaylandırılan süet, kap modelleriyle bu sezon moda.

2017 sonbahar sezonunun favori parçası süeti yakından incelemek için haydi siteye!

Süet'in Elbise Dolabımıza Kattıkları! 

Süet yıllar geçse de modası kolay kolay geçmez.

Diğer elbise modellerinde göre daha dayanıklıdır.

Ütü asla istemez

Kaliteli duruşundan dolayı giyen kişiyi asil gösterir.

Farklı renk seçeneklerine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.