sadsad x
asdasd
Spor Tarzda Tesettür Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

Spor Tarzda Tesettür Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

29 Mart 2018

Tesettür kıyafet kombini için öncelikle yansıtmak istediğiniz tarzı iyi bilmeniz gerekmektedir. Özellikle, spor tarza göre tesettür kıyafet kombini yapacaksanız öncelikle tercih edeceğiniz aksesuarlara oldukça büyük önem vermeniz gerekmektedir. Çünkü çok klasik olmayan bir tesettür elbiseyi bile doğru aksesuarlarla spor tarza çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra mutlaka tercih edeceğiniz kıyafetler de spor tarza uygun şekilde seçilmiş olmalıdır. Çok klasik kıyafetlerle ya da kumaş bir pantolonla spor tarzı yakalamak oldukça zor olabilir. Eğer kombin aşamasında sıkıntıya düşüyorsanız sade bir tişört ile kot pantolonu kombin yaparak, üzerine yine tişört rengi ile uyum sağlayacak bir tesettür kap tercih edebilirsiniz. Desen ve model açısından doğru tercih yaparsanız spor tarzı da oldukça iyi yakalayabilirsiniz.

 

 Spor Tarza Uygun Ayakkabı Nasıl Tercih Edilmelidir?

 

            Spor tarza uygun tesettür kıyafet kombinin de en önemli unsurlardan birisi de ayakkabı tercihidir. Özellikle, spor ayakkabılar tarzı yansıtmanız için oldukça yararlı olacaktır. Başarılı bir kombin elde etmek için mutlaka tesettür kıyafet ile spor ayakkabı rengi uyumlu olmalıdır. Eğer, spor ayakkabı seçeneğiniz çok fazla yoksa mutlaka beyaz ya da siyah renklerde bir düz taban ayakkabı da kullanabilirsiniz. Burada önemli olan ayakkabı modelinin çok iddialı olmaması ve spor tarzı yansıtır şekilde düz taban yapısında olmasıdır.

 

 Spor Tarz Kombininde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

            Spor tarz tesettür kıyafet kombinin de mutlaka kıyafetin yapısına ve desenlerine çok dikkat etmek gerekir. Kesinlikle çok fazla desenden ya da parıltılı kıyafetlerden uzak durulmalıdır. En iyi tercih düz ve desensiz kıyafetler olacaktır. Spor tarz için aksesuar seçimi de oldukça önemlidir. Deri ya da metal detaylardan oluşan, işlemesiz ve taşsız takıları tercih etmek kombin aşamasında daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Yine takı tercihine göre çanta seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer, çanta tercihiniz spor tarzda sırt çantası şeklinde olursa, hem trend anlamında hem de kombin anlamında iyi bir uyum yakalayabilirsiniz. Tercih edilen aksesuar ile çanta seçiminin detayları birbiri ile uyumlu olmalıdır. Deri detaylardan oluşan aksesuar ve çanta modeli tarzı hem doğru şekilde yansıtacak hem de şıklık konusunda başarılı olmanızı sağlayacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.