sadsad x
asdasd
Son Zamanların En Çok Tercih Edilen Tunikleri

Son Zamanların En Çok Tercih Edilen Tunikleri

05 Eylül 2018

Tunik giymekten farklı kesimden ve farklı yaş aralığında bulunan hemen hemen her bayan hoşlanır. Bunun sebebi tesettür tunik modellerinin sürekli yenilenmesi ve yeni çıkan modellerin her kesimden ve yaştan bayanlara hitap edebilmesidir. Peki, son zamanların en çok tercih edilen tunikleri nelerdir? İşte bu sorunun cevabı:

 

 1- Tunik ve Pantolon Takımlar: Özellikle genç kesim, kombin yapmakta zorlanan, özel günlerde ya da çalışan bayanlar tercihini bu tuniklerden yana kullanmaktadır. Bunun sebebi hem şık durması hem de pratik olmasıdır. Bu takımların pek çok farklı modeli vardır. Bu sayede hem klasik hem de spor giyinmekten hoşlanan bayanlara hitap edebilmektedir.

 

 2- Tunik ve Etek Takımlar: Özellikle orta yaş bayanların tercihi olan bu tesettür tunik modelini; kimi zaman özel davetlerde ve arkadaş ziyaretlerinde daha genç kesim ya da orta yaş üstü kesim tercih edebilmektedir. Özellikle etek giymeyi seven bayanlar bu takımları çok sevecek ve beğenerek giyeceklerdir. Her geçen gün yenilenen modelleri ile tunik ve etek takımları vitrinleri süslemeye devam etmektedir.

 

 3- Gömlek Tunikler: Gömlek tunikler, tunikler arasında her zaman en çok ilgi gören modelidir. Çünkü modası hiçbir zaman geçmez, rahattır ve şıktır. İşte tüm bu sebepler gömlek tesettür tunik modellerini vazgeçilmez yapmaktadır. Kimi zaman gizli düğmeleri, kimi zaman açıkta bırakılan düğmeleri ile dikkat çeken gömlek tunikler değişik modelleri ile hem spor hem de klasik giyinmekten hoşlanan bayanlara hitap etmektedir. Kimi zaman daha uzun kimi zaman daha kısa farklı boylarda gördüğümüz tunikler oldukça şık durmaktadır.

 

 4- Piliseli Tunik: Pilise detayları olan tunikler de bir yıl moda olmasa da diğer yıl mutlaka vitrinleri süslemeyi başaran tuniklerden biridir. Son zamanların en çok tercih edilen tunikleri arasında da yer almaktadır.

 

 5- Önü Kısa Arkası Uzun Tunikler: Önden bakıldığı zaman arka boyuna göre 10 - 15 cm kısa olan; hatta kimi zaman daha da kısalan bu tunik modeli de son zamanların en çok tercih edilen tunikleri arasında yer almaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.