sadsad x
asdasd
Son Trend Tesettür Elbise Modelleri

Son Trend Tesettür Elbise Modelleri

26 Eylül 2018

Moda sektöründe elbiseler bayanların gardıroplarını en çok süsleyen kıyafetler arasında yer almaktadır. Her sene ve sezon farklı tasarımlarda, renklerde modaya yansıyan elbiseler, bayanların ilgisini fazlasıyla çekmektedir. 2018 sezonunda moda olan, tesettür elbise modellerini aşağıdaki yazımızda önerilerimize göz atabilirsiniz...

 

 Tesettür Elbise Modellerinde Dantel Modası

 

            Dantel detayların aslında moda sektöründe hiçbir zaman yerini kaybetmediğini söyleyebiliriz. Elbiselerin kimi zaman kollarında, kimi zaman etek uçlarında kimi zaman da göğüs ve yaka kısımlarında detaylandırılan danteller, tesettür elbise tasarımlarına şıklık katmaktadır. Dantel detaylı tesettür elbise modellerini bayanlar, özel davetlerde giyebilecekleri gibi günlük yaşamda da çok rahat bir şekilde giyebilirler. Tesettür elbiselerin renklerine uygun olarak kombin yapılan dantel renkleri, elbiselere dikkat çekici detaylar olarak yansımaktadır.

 

 Tesettür Elbiselerde Nakış Modası

 

            Nakış detaylar son yıllarda moda sektöründe her alanda göze çarpmaktadır. Elbiselerin yanı sıra pantolon, ferace, kaban ve tulum modellerinde de kullanılan nakış detaylar, tasarımlara ayrı bir hava katmaktadır. Kaneviçe havası estiren nakış detaylar elbiselerin kollarında, yakasında, omuzlarında, göğüs kısmında, cep detayları gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Nakış detaylara sahip tesettür elbise modellerini daha çok günlük yaşamda spor şık bir kombin olarak tercih edebilirsiniz.

 

 Tesettür Elbiselerde Pilise Modası

 

            Tesettür giyinen bayanların beğenebileceği birçok elbise modeli www.modaselvim.com sitesinde dikkat çekmektedir. İki sezondur moda olan detaylar arasında piliseler de yer almaktadır. Tesettür elbiselerde piliseler etek kısımlarında ve kollarında kullanılmaktadır. Pilise elbise modellerinde dar kesim ve kloş kesimli modeller dikkat çekmektedir. Pilise tasarımlı tesettür elbise modellerini günlük yaşamda giyebileceğiniz gibi özel davet ve organizasyonlarda da giyerek şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 

 Tesettür Elbiselerde Varak Modası

 

            Varak detayların kullanıldığı tesettür elbise modellerini düğün, nişan ve özel davetler için tercih edebilirsiniz. Tesettür giyinmeyi tercih eden bayanların şıklıklarına şıklık katacak modeller arasında yer alan varak nakışlı tesettür elbise modelleri, özel günler için ideal seçimler arasında yer almaktadır. Varak detaylar elbiselerin kollarında, göğüs kısımlarında, bel kısmında kuşak gibi ve elbiselerin etek kısımlarında kullanılmaktadır. Renk tonlarıyla güzel bir şekilde kontrast oluşturan varak detaylar, bayanların beğenisini kazanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.