sadsad x
asdasd
Şıklık Ayrıntıda Gizlidir

Şıklık Ayrıntıda Gizlidir

19 Ağustos 2017

Giyimin şık ve zarif olması çoğunlukta detaylara bağlıdır. Giyimde detay unsurunu en ön plana çıkaran süslemelerden biri de inci ve taş işlemeler. Moda Selvim revaçta olan ayrıntılar ile modellerini güncelliyor. Son zamanlarda kıyafetlerde el işçiliği dikkate çekmekte. İşleme sanatının ayrıntıları ile donatılan elbise ve gömlek modelleri vitrinleri süslüyor. Şıklığın revaçta olduğu bir zamanda yaşamaktayız. Modanın kriteri şıklık yarışları ile ölçülüyor. Elbiselerde birbirinden farklı modeller ile şıklık kendini gösteriyor. 2017 elbise modası dökümlü kol modelleri ile ön planda. Elbise modellerinde taş süslemelerin yanı sıra apolet ya da omuz kısmında göz dolduran süslemeler mevcut.

Giyim Şıklığının Ayrılmaz Detayları

Elbise, tunik, gömlek gibi birbirinden çok sevilen giyim parçaları belli parçalar ile süslenir. Bazen hanımlar sadeliği isteseler de o sadeliği bile süsleyen ayrıntı mutlaka vardır. Son günlerde pile ve plise gibi detayları sade giyim modellerinde görebiliriz. Gösterişi seven hanımlar ise taş işleme, varak desen, nakış işleme, gipür ve dantel gibi unsurları bolca kıyafetlerinde ön plana çıkarıyor. Fırfır kumaşların da elbiselerde kendini bu sıra sıkça gösterdiğini görüyoruz. Desenler içerisinde en moda bu yıl tartışmasız ekose kumaşlar olmuştu. Dijital baskı desenlerde son zamanlarda çok sık gündeme gelmeye başladı. Hanımlar modanın onlara sunduğu her şıklığı değerlendirmeye özen gösteriyor. Gipür, antel ile incinin birleşimi de elbise ve tuniklerde kendini göstermekte.

Birbirinden şık elbise modellerini incelemek için tıklayınız

Moda Selvim size şıklığın çeşit ve yeniliklerle bezenmiş hazır halini sunmaya özeniyor. Online alışverişin en aktif ve kolay adresi olmasıyla ilgi çekiyor. sezona damga vuran en moda renk ve süs detaylarını modellerinde incelikli kullandığını görüyoruz. Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo kolaylığı ile de hanımların teveccühünü görmekte.  Yurt dışı siparişlerine de açık olan site bayanlara bir tık uzakta. Evinden keyifle alışverişini yapmak isteyen hanımlar tarafından online siteler çokça seviliyor. Online alışverişin en ilgi gördüğü kategori elbette ki giyim. Giyim ihtiyacını ev konforunda gidermek isteyen bay ve bayan tüm bireyler online alışveriş sitelerini tercih ediyor.

Online alışveriş için modaselvim.com adresini incelemenizi öneririz

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.