sadsad x
asdasd
Şık Tesettür Kap Tasarımları

Şık Tesettür Kap Tasarımları

27 Kasım 2019

Günümüzde tesettürlü hanımların en sık giydiği dış giyim ürünlerinden olan tesettür kap, modayı yansıtan yeni modelleri ile vitrinlerde yerini almaktadır. Yeni sezon ürünleri arasında tesettür kap modellerinde şıklık yarışı başlamıştır. Askılarda yer alan tesettür kap modellerinde yaka kısmında ve kol kısmında bulunan şık detaylar, tesettürlü hanımların özel organizasyonlar için de bu parçayı kullanmasını sağlamaktadır. Özelikle hakim yaka siyah ve yaka kısmında payet işlemeler bulunan tesettür kap modelleri özel günler için tercih edilebilecek modellerdendir.

 

 Tesettür kap modellerinde şıklık yarışı etek ve bel kısımlarında da görülmektedir. Yeni sezon tasarımlarında kaplar kişinin bedenine uygun şekilde ayarlanmaktadır. Bele tam oturan modeller, hanımların bel kısımlarının daha güzel ve net durmasını sağlamaktadır. Bu nedenle şık bir görüntü oluşmaktadır. Aynı zamanda bel kısmında bulunan kuşağın üzerindeki işlemeler de kapın şık bir model olmasını sağlamaktadır.

 

 Tesettür Kap Modellerinde Yeni Sezon Boy Uzunluğu

 

 Tesettür kap satın alacak olan hanımlar için önemli olan detay kapın boy uzunluğudur. Tesettür giyime uygunluğunun yanı sıra proporsiyonu da düzgün gösterecek uzunlukta seçimler yapılmalıdır. Yeni sezon tesettür kap modellerinde dizin bir parmak altında ayarlanan kaplar hanımlar için ilgi odağı olmaktadır. Bu kap modellerinin en güzel yanı ise rahatlığıdır. Kapın içine giyilen kıyafetler ile uyumlu olması kişinin gün boyu kendini iyi ve rahat hissetmesini sağlamaktadır.

 

 Günlük Giyime Uygun Tesettür Kap Modelleri

 

 Günlük kombinlerde tercih edilen tesettür kapların modellerinde rahatlık aranmaktadır. Bu rahatlık hem hareket hem de kıyafetlerin birbirleri ile uyumlu olması için önemlidir. Rahat günlük tesettür kap modellerinde açık renk modelleri tercih edilmektedir. Bel kısmının rahat ve hareket özgürlüğü sunması da günlük giyilebilir olmasını sağlamaktadır.

 

 Günlük kap modellerinde dizde biten modeller ve yaka kısmının V yaka olması da hem rahat hem de güzel bir model oluşturmaktadır. Görünümüne önem veren tesettürlü hanımlar günlük kullanım için de olsa seçtikleri kap modellerinde şıklık aramaktadır. Bu nedenle göğüs kısmında bulunan 3 boyutlu işlemeler ve çeşitli desenler günlük giyime uygun kap modellerinde şık bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.