sadsad x
asdasd
Sezonun En Zarif Tesettür Giyim Parçaları

Sezonun En Zarif Tesettür Giyim Parçaları

03 Haziran 2021

Tesettür alanında yeni parçalara göz atmak isteyen kişiler pek çok farklı yerden modayı takip etmektedir. En beğenilen modellerin bir araya getirilmesi ile farklı kombinler oluşturulmaktadır. Tesettür giyim parçaları arasında sezonun en zarif üst giyim ürünlerinden biri üst kumaşı tül ve yakasında taş bulunan tuniklerdir. Salaş kesim şeklinde tasarlanan bu tunikler hakim yaka olarak tasarlanmış ilkbahar ve yaz sezonu içerisinde sunulmaktadır. Sevilen renkleri ile her bedene uyumlu olan zarif tesettür tunik modelleri sitemiz içerisinde yer almaktadır.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Zarif Tesettür Tunik Modellerinde Renk Seçimi

Tesettür giyim modasının en çok tercih edilen parçalarından biri olan tunikler, her sezon olduğu gibi bu sezon da büyük yankı uyandırmaktadır. Sevilen bu modeller ile kombin hazırlamak isteyen hanımlar ilk olarak tuniğin modeline ve rengine karar vermektedir. Zarif model olarak bilinen tesettür tunik modellerinde bu sezon soft renk kullanımı oldukça fazladır. Özellikle pudra pembesi ve bebek mavisi gibi renkler en çok tercih edilen zarif modeller arasında yer almaktadır. Kendi tarzını bu şekilde göstermek isteyen kişiler için farklı pek çok koyu ve canlı renk seçeneği bulunmaktadır.

Sezonun Tunik Modelleri İle Günlük Kombin Oluşturma

Günlük kombin hazırlamak isteyen kişiler için en rahat ve pratik kombin önerisi tunik ile pantolonlardır. Sezonun modern ürünlerinden biri olan tesettür tunikler ile boru paça kumaş pantolonlar muhteşem bir uyum sergilemektedir. Bu iki ürünün bir arada kullanılması ile günlük hem rahat hem de zarif bir görünüm oluşturulmaktadır. Tunik renkleri arasında yer alan soft renkler ile bej rengi kumaş pantolon kendi içerisinde takım görünümü sunmaktadır. Yeni sezon çanta modellerinden biri olan hasır el çantası ve hasır sandalet modelleri ile yaz aylarına özel günlük kombin tamamlanmaktadır.

Akşam Davetleri İle Tunik Kombini Hazırlama

Akşam davetleri ile koyu renk tül kumaş tunikler ile aynı renklerde kumaş pantolon seçimi yapılmaktadır. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan bu iki parça akşam davetlerinin kurtarıcı parçalarından biridir. Siyah renk rugan el çantası ve stiletto ile akşam şık tesettür kombini tamamlanmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.