sadsad x
asdasd
Sezonun En Gösterişli Tesettür Tunik Modelleri

Sezonun En Gösterişli Tesettür Tunik Modelleri

01 Aralık 2020

Sezonun moda parçalarının bir araya geldiği tesettür giyim kategorisinde birbirinden farklı dokunuşlar bu sezonun trendleri arasında yer almaktadır. Tesettür tunik kategorisi içerisinde bulunan yaka detayı pul ve boncuk işlemeli tunikler, sezonun en gösterişli parçaları arasında yer almaktadır. Son zamanlarda pek çok hanım tarafından tercih edilen bu parça kendinden emin ve gösterişli kişilerin tarzına yönelik özel olarak hazırlanmıştır.

Yaka kısmından aşağı kısma doğru inen parlak boncuk işlemeleri etnik desenler ile birleşerek muhteşem bir görünüm sunmaktadır. Kolların açılan tarzda olması ve belinin salaş kesim olması bu tarz tuniklerin en beğenilen özelliklerinden biridir. Günlük kombin ve akşam davet kombinleri için de uygunluğunu koruyan bu tunik modelleri birbirinden farklı renk ve desende tasarlanmıştır.

Gösterişli Tesettür Tunik Modellerinde Desen Seçenekleri

Gösterişli tesettür tunikler modanın yön verdiği parçalar arasında yer almaktadır. Son zamanlarda hanımların en beğenerek kullandığı desenlerin gösterişli tunik modellerinde yansıtılması sezona uygun kombinler yapmayı sağlamaktadır. Etnik ve bohem desenler, bu sezonun tunik modellerinde kullanılan desenler arasında yer almaktadır. Çiçek desenleri sonbahar aylarını yansıtacak şekilde tuniğin üzerinde işlenmiştir. Trendlere uygun giyinmek isteyen pek çok hanım bu tunik desenlerini tercih ederek farklı kombinler oluşturmaktadır.

Gösterişli Tesettür Tunik Modellerinde Renk Seçenekleri

Gösterişli tunikler sezonun en çarpıcı parçalarından biridir. Bu tunik modellerinde renk seçimi oldukça önemlidir. Renklerin açık ve koyu tonlarda olması kişinin gideceği yere uygun olmasını sağlamaktadır. Gösterişli tunik modellerinde bu sezon kırık beyaz renginden kiremit rengine kadar uzanan renk skalası kategori içerisinde yer almaktadır. Siyah ve kırmızı renkleri de bu sezon gösterişli renklerdendir.

Gösterişli Tunik Modelleri İle Kombin Oluşturma

Gösterişli tunik modellerinden biri olan yaka kısmı boncuk işlemeleri kırmızı tunikler ile siyah düz kesim pantolon modelleri ile beraber kullanılmaktadır. Siyah ve kırmızı rengin asil duruşu hem gündüz hem de gece kombin önerisi oluşturmaktadır. Son zamanlarda dış giyim ürünlerinin oldukça fazla kişi tarafından kullanılması ile birlikte tasarlanan siyah kap ve kaban modelleri bu kombinin üzerinde net bir duruş sergilemektedir. Siyah renk bot ve çanta ise kombini tamamlamaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.