sadsad x
asdasd
Pitikare Kemer Detaylı Kot Jile Şıklığı

Pitikare Kemer Detaylı Kot Jile Şıklığı

16 Ağustos 2017

2017 yaz modasında kot rüzgârı esti. Etek ve elbise modellerinde adım adım yükselen kot modelleri son şıklığı jilelerde vurguluyor. Moda Selvim son trend kot elbise ve jile modelleri ile kataloğunu güncelledi.

Moda hanımlarımızın görsel cazibesi kadar rahat taraflarını da her zaman gözetmiştir. Yaz aylarının renk canlılığına kolay adapte olan kot, elbise ve jile modelleri ile giyimin de gündemine oturdu. Sadeliğini net tavrıyla vurgulayan nadir kumaşlardan olan kot, elbise ve jile modelleri ile kendini ispatlıyor. Genç hanımların özellikle tercih ettiği kot jile modelleri bayram kombinine de çok yakışacaktır. Gömlek ve body ile bu tarz jile modellerini kombinleyebilirsiniz. Yeni trend jileler belden bağlama pitikare kemer detayı ile de 90’lara nostaljik bir gönderme yapıyor.

Ekose Ve Ptikare Modası

Görsel sanatın son gözdesi vintage, giyimde de kendini çokça gösteriyor. Vintage modasının bir parçası olan pitikare desenler detaylara sinerek kendini aksesuar olarak sevdiriyor. Ekose desenler kot ile sağladığı uyum ile bilinir. Son dönem tesettür modasında da sıkça vintage dokunuşları görüyoruz. Cep, etek pilesi ve kemer olarak göz önüne gelen unsurlar çok sevildi. Spor seven bayanların gözdesi olan bu desenler giyime başka bir boyut katıyor. Bu modeller özellikle kot kumaş ile bir araya geldiğinde nostaljiye gönderme yapıyor. Moda Selvim’in çok rağbet gören bu jile ve elbise modelleri ile siz de eğlenceli davetlerinize tarzınızla fark katabilirsiniz.

Pitikare jile modeli için tıklayınız

Moda Selvim’de Kot Jile Rüzgârı Esiyor

Sosyal hayatınızda şıklığınız ile ön plana çıkmayı seviyorsanız, moda ve trendleri de yakından takip etmelisiniz. Moda sürekli yeni trendler ile ana sayfasını güncelliyor. Bu hıza yetişemeyen bayanlar online site ve blog önerilerinden destek alıyorlar. Moda Selvim de moda ile eş değer hızda güncellediği trendler ile dikkat çekiyor. Kot severlerin bayram ettiği son aylarda kot modeller çeşitlenerek göz zevkimize sunuluyor. Farklı aksesuar ve detaylar ile süslenen kot kendi modasını koruyor. modaselvim.com’da kot modasının esintilerini sıkça görüyoruz. Son zamanlarda güncellediği kot jile repertuarı ile hanımların ilgisin çekiyor.

Online alışverişte de yanınızda olan Moda Selvim kapıda ödeme kolaylığı ile siz müşterilerine ayrıcalık tanıyor. Ücretsiz kargo imkânı ve detaylı inceleme olanağı sağlayan profesyonel dizayn edilmiş sitesi ile de hizmet kapasitesini yüksek tutuyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.