sadsad x
asdasd
Pembe Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı Tercih Edilmelidir?

Pembe Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı Tercih Edilmelidir?

15 Mart 2019

Pembe rengi kadınların en çok sevdiği renkler arasındadır. Bu sebeple kıyafetlerden dekorasyona kadar birçok üründe pembe rengi çok fazla kullanılmaktadır. Pek çok markalar kıyafet tasarımlarında pembe rengine çok fazla yer vermektedir.

 

 Pembe rengin tesettür kombinde bir uyum içerisinde tamamlamaya çalışan tesettürlü kadınlar, bu renk ile uyumlu olan renkleri çok iyi bilmeleri gerekir.

 

 Pembe ile Uyumlu Olan Renkler Hangileridir?

 

 Beyaz gibi pembe rengine saflığı ve masumiyeti simgelemektedir. Bu nedenle büyük küçük herkesin ilgisini çekmektedir. Diğer birçok renklerde olduğu pembe renginde de çok fazla ton bulunmaktadır.

 

 Birçok tonu olan pembe rengi uyum konusunda kıyafetlerin bir araya getirilerek tesettür kombin oluşturması daha şık sonuçlar verir. Çünkü pembe rengi pudradan başlayıp fuşya rengine kadar uzanmaktadır. Çoğunlukla pembe ile uyumlu renkler metalik, füme, simli gri tonları, lacivert, krem, siyah ve su yeşili tonları olmaktadır. En uyumlu renk ise çocukluğumuzdan aklımızda kalan pembe ve beyaz uyumudur. Pembeye en uyumsuz renk ise kırmızı olmaktadır.

 

 Pembe Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Tercih Edilmelidir?

 

 Hem gösterişli hem de şık bir görünüm oluşturduğu için pembe tesettür elbise modellerin de bütünlük sağlamak çok önemlidir. Pembe renge sahip tesettür elbisenin altına en uyumlu ayakkabı rengi ise; ekru, beyaz, krem, bej, altın ve gümüş renkleridir. Ancak tercih edilecek ayakkabı için tesettür elbise modelinin tonu da önem arz etmektedir.

 

 Fuşya renginde tesettür elbise modellerinde siyah ayakkabı çok hoş bir görüntü oluşturacaktır. Bunun yanı sıra zıt renkler ile de tesettür kombin oluşturabilirsiniz. Mesela toz pembe bir elbiseye bebek mavisi tonlarında bir ayakkabı tercih edilebilir. Eğer pembe elbise desenli ise desenin renginde bir ayakkabı modeli tercih etmek doğru olacaktır.

 

 Pembe Tesettür Elbiseye Hangi Renk Çanta Tercih Edilmelidir?

 

 Pembe elbiseniz düz bir modele sahip ise çanta tercihi farklı renklerden oluşabilir. Tesettür kombinde ayakkabı ve çanta tercihi aynı tonlarda olmalıdır. Bu şekilde hem şık hem de uyumlu kombin elde edilmiş olur. Desenli pembe elbisede ise desen renginde bir çanta modeli tercih edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.