sadsad x
asdasd
 Peki, 2021'in Kaban Modası Nasıl Olacak?

Peki, 2021'in Kaban Modası Nasıl Olacak?

20 Ocak 2021

2021 yılına girmemizle beraber kış aylarının olmazsa olmazı yeni kaban modelleri yavaştan belli olmaya başladı. 2020 yılından itibaren başlayan bu yeni kaban trendi 2021 yılında da devam edecek gibi duruyor. Yavaştan havamım soğuması ile birlikte kışlıklar tam anlamıyla çıktı diyebiliriz. Yeni yıl,​​​​yeni kıyafetler, yeni trendler diyen kadınların ve erkeklerin bile birçoğu kendini alışverişe attı. Her geçen yıl yeni bir renk ile ya da yeni bir kombin stili ile öne çıkan kabanlar insanların gözdesi oldu.

Kış ayları için dolabınıza yeni parçalar eklemeyi düşünüyorsanız eğer ilk olarak dış giyim olan kabanlardan başlamak en iyisi olacaktır. Kış ayında olmamız ile beraber çok kalın ya da ince kabanları tercih edebiliriz. Hatta her iki kalın ve ince kabandan dolabınızda bulunursa sizin için çok daha iyi olur. Havanın güneşli olduğu zamanlarda ince, soğuk ve kapalı olduğu zamanlarda ise sıcak kalın kabanları tercih edebilirsiniz.

2021 Kaban Modası

Her sene bizim artık klasik dediğimiz kabanlar ve montları görüyoruz. Zamanla yavaştan modası geçiyor diyebiliriz. Artık yeni yeni sevmeye başladığımız kadife, şişme ve kaşe kabanlar biraz daha revaçta olacak gibi.

En sevilen ve romantik bir havası olan kadife kabanların her bir rengi kadınlar tarafından bu kış için en beğenilenler arasında girmeyi başardı. Kadifeleri artık sadece kaban ve onun gibi dış giyim olan parçalarda değil etek, pantolon, gömlek gibi önemli parçalarda da görmeye başladık. Kadife kabanlar çoğunlukla akşam ve gece kıyafetleri ile kombinlendiğini görüyoruz.

Her sezon görmekten sıkılmadığımız şişme mont/kabanlar ise yine 2021 yılında göreceğimiz dış giyim parçalarından biri. Şişme montun hem trend ve renkleri ile farklı olması dışında kış aylarında diğer kabanlara göre biraz daha sıcak tutması ile biliniyor. Sonuçta şişme mont sıcak havayı içerde muhafaza ediyor. Böylece zor kış aylarında sıcak kalmanızı aynı zamanda modayı takip etmenizi sağlıyor.

Kaşe kabanlar ise biraz sonbahar havası katıyor kış aylarına. İnce kaban olarak kaşe kabanları tercih edebiliriz. Her modelde her renkte bulabiliyoruz kaşe kabanları. Özellikle sportif olması açısından cepli ve oduncu gömleği desenli kaşe kabanlar kadınların tercih ettiği bir diğer kaban modeli olmuş durumda. Yeni yılla birlikte pantone, gri ve canlı sarı renklerinde kaşe kaban görmek mümkün.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.