sadsad x
asdasd
Pardesü Modellerinde Yeni Tarz Nedir?

Pardesü Modellerinde Yeni Tarz Nedir?

09 Ekim 2023

Tesettür giyim içerisinde pardesü modelleri pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Her sezon bambaşka modeller ile hazırlanan bu ürünler şıklığı vitrinlere taşımaktadır. Pardesü modellerinde bu sezon daha canlı ve soft renkler bir arada kullanılmıştır. Bej tonlu pardesü modelleri üzerinde bulunan bakış işlemeleri ile şık hale gelmektedir.

Yaka kısmında bulunan bu işlemeler sade olan bu pardesüye ayrı bir hava kazandırmıştır. Sezon içerisinde dik hakim yaka pardesü modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Aynı şekilde ince kumaş pardesüler yaz ayları için uygun bir ürün oluşturmaktadır.

Pardesü Modellerinde Kot Kumaş Kullanımı Nasıldır?

Pardesülerin tamamı şık görünüm oluşturacak biçimde tasarlanmaktadır. Kot kumaş kullanımı da bu bakıma avantaj sunmaktadır. Kot kumaşından tasarlanan bu pardesü modelleri en ince ayrıntısına kadar düşünülen ürünlerden biridir.

Boydan boya fermuar detayları ile hazırlanan bu pardesüler sezonun en şık ürünleri arasına girmeyi başarmıştır. Aynı şekilde spor kombin görünümü de kazandırmaktadır. Bu pardesü modelleri açık renk elbiseler ya da jean pantolonların üzerinde tercih edilmektedir. Her bedende ve modelde kot pardesü seçenekleri tasarlanmaktadır.

Akşam Davetleri İçin Uygun Pardesü Nasıl Seçilir?

Kaliteli bir duruş sergilemek isteyen kişiler için davet kombinleri en önemli ve özenli hazırlanan kombin çeşitleri arasındadır. Pardesü modellerinde de koyu renk seçimi bu bakıma önem taşımaktadır. Yaka kısmından kol ucu kısmına kadar uzanan taş işlemeleri de sezonun modasına uyum sağlamaktadır.

Başka bir deyişle hakim yaka pardesü modellerinde bu sezon koyu renk kullanımı öne çıkmaktadır. Tüm modeller bambaşka bir şıklığa sahiptir. Bol kol detayları da bu pardesülerin hareketliliğini arttırmaktadır. Şık ve modern kesim olan bu ürünler davetlerde en çok tercih edilen ürünlerdir.

Günlük Kombinlerde Pardesü Nasıl Tercih Edilir?

Günlük spor kombinlerinde düğme detaylı ve keten kumaş pardesü modelleri yaz aylarının kurtarıcısı olarak öne çıkmaktadır. Özellikle model bakımından daha şık ürünlere yönelmek isteyenler de bu pardesüleri incelemektedir. Sezon boyunca pek çok kişinin satın aldığı soft renkte pardesü sitemizde mevcuttur. Hem düğmeli hem de fermuar detaylı pek çok ürün sitemizde bulunmaktadır.

Ürünlerimizi daha detaylı incelemek için ve ürün yelpazemize daha yakından bakmak için https://www.modaselvim.com/pardesu-manto adresini ziyaret edebilirsiniz.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.