sadsad x
asdasd
Öne Çıkan Tesettür Tunik Modelleri

Öne Çıkan Tesettür Tunik Modelleri

15 Aralık 2017

Tunik, farklı kesimden pek çok kişi tarafından tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Tuniğin bu denli çok tercih edilmesinin sebepleri arasında rahatlığı ile beraber şık duruşu gelmektedir. Bu ikisini aynı anda bayanlara sağlıyor olması onu her sezon vazgeçilmez yapmaktadır. Peki bu denli beğenilen tesettür tunik modellerinde bu sene neler öne çıkacak? Bu sorunun cevabını aşağıdaki makale de bulabilirsiniz:

 

 1- Tunik de Kumaş Seçimi

           

            Tesettür tunik de yazın, ilkbahar ve sonbaharın sıcak olan günlerinde üreticiler şifon ve ince kumaş kullanmayı tercih etmişlerdir. Kışın çetin geçen soğuk günler de ise bu kumaşların yerine giyenlerin içini ısıtacak kadife ve kalın kumaştan üretilen tunikler göz dolduracaktır. Siz de havanın seyrine göre bu tunik türlerinden birini tercih ederek giyebilirsiniz.

 

 2- Klasik Giyim de Tunik

 

            Klasik giyinmekten hoşlanan bayanlar aynı zaman da rahatlıkta arıyorlar ise tunik ilk tercihleri arasında yer alacaktır. Bu sene modacılar tuniklere ekledikleri pilise detayları ve şık taş işlemeleri ile klasiklik katmışlardır. Ayrıca lazer kesim modelinin de klasiklik sağlayacağı söylenebilir.

 

 3- Spor Giyim de Tunik

           

            Spor giyim deyince ilk akla gelen kıyafetler arasında hiç kuşku yok ki tunik yer almaktadır. Çünkü tunik rahattır. Altına giyilen bir pantolon ile kolay uyum sağlar ve kişiye giy - çık kolaylığı sağlar. Modacılar spor hava yaratmak için tuniklere amblem, karikatür ve çizgi film figürleri eklemişlerdir. Tüm bunlara ek olarak süs amaçlı fermuar, zımba ve düğmeler de spor tesettür tunik modellerinde göze çarpmaktadır. Yukarıda bahsedilen şifon tuniğin ise giyen bayanlara hem klasik bir görüntü hem de spor bir görüntü kattığını söylemek mümkündür. Bu sebep ile bu tunikler her iki kesim tarafından da gönül rahatlığı için de tercih edilebilir.

 

 4- Tunik de Renk Seçimi

           

            Tunik de herhangi bir rengin moda olduğunu söylemek oldukça yanlış olacaktır. Çünkü tuniği diğer kıyafetlerden ayıran öyle bir havası ve farklılığı var ki modacılar tarafından her sene tüm renkler kullanılmaktadır. Bu renklerden kendinize en çok yakıştırdığınız rengi giymeyi modacılar size bırakmışlardır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.